Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Roland Prelude

Roland Prelude - Znakomity instrument firmy Roland, który reprezentuje następną generację domowych keyboardów. Posiada wbudowane nagłośnienie, wysokiej jakości brzmienia (imponującą biblioteką nowoczesnych dźwięków) oraz style muzyczne a to wszystko za bardzo przystępną cenę.

 

• Zawiera setki esencjonalnych, nowoczesnych brzmień odziedziczonych z topowych modułów brzmieniowych firmy Roland

• Posiada wielo formatowy odtwarzacz, który umożliwia odtwarzanie utworów bezpośrednio z pamięci Flash USB (MP3, WAV, AIFF, SMF)

• Jest stylowo wykończony i bardzo lekki

• Wbudowane nagłośnienie zadziwia mocą dźwięku

Flagowe brzmienia

Niech przystępna cena Prelude nie zmyli Cię - jego brzmienie jest jak z keyboardu dwa razy droższego. Prelude jest wyposażony w setki najwyższej jakości brzmień pochodzących z najbardziej znanych modułów brzmieniowych firmy Roland. Posiada także 128 głosową polifonię zapewniającą płynne wykonanie utworu, nawet ze złożonymi brzmieniami grającymi w tym samym czasie.

Granie ze stylami

Prelude jest załadowany szeroką gamą nowoczesnych brzmień i inteligentnych styli podkładowych, ale można także załadować do niego banki etnicznych brzmień i stylów z całego świata. Programowy konwerter stylów i edytor Playlist zawarty z instrumentem umożliwia dostosowanie i aranżowanie utworów poprzez komputer.

Zabawa i przyjazne funkcje

Odtwarzacz USB umożliwia bezpośrednie odtwarzanie plików MP3, WAV, AIFF oraz SMF z pamięci USB. Do zabawy w karaoke Prelude wyposażony został w funkcję Center Cancel, która zmienia odtwarzane utwory w „ścieżki-bez-wokalu".  Dla oszałamiającego efektu faluj dłonią nad czujnikiem D BEAM, by manipulować dźwiękiem w unikalny i ekscytujący sposób.

 

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka