Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Roland BK-9

Roland BK-9 - Jest to nowy instrument z wyjątkowej serii BK, która cechuje się najwyższej klasy brzmieniami i rytmami, a także niesamowitym wyborem pierwszorzędnych funkcji. BK-9 posiada olbrzymią ilość brzmień (w tym odświeżone brzmienia SuperNATURAL) oraz przeogromną bibliotekę zremasterowanych rytmów akompaniujących z każdego gatunku muzycznego. Dzięki intuicyjnym układem panelu oraz podwójnemu wyświetlaczowi mamy dostęp do dyrygowania naszym wirtualnym zespołem, a znakomite efekty oraz przyporządkowane kontrolery dają możliwość łatwego wyboru i kształtowania brzmień w czasie rzeczywistym. BK-9 posiada liczne dodatki, takie jak odtwarzanie i nagrywanie na USB, wbudowany 16 śladowy sekwencer, kompozytor rytmów i innych funkcji. Jest to niezastąpiona maszyna muzyczna dla profesjonalistów, kompozytorów oraz dla amatorów w domu.

Mobilny Profesjonalny instrument, zbudowany do Gry na żywo

Wyposażony w profesjonalną klawiaturę 76 klawiszy i wagę 9.4 kg, BK-9 zadziwia swoją lekkością i łatwością transportowania. Za pomocą innowacyjnego systemu podwójnego LCD, logicznego panelu oraz dedykowanych i konfigurowalnych kontrolerów, interfejs użytkownika zaprojektowano z myślą o najwyższej efektywności i prostocie użytkowania podczas występu. Ekstremalnie poręczna funkcja  favorite tones pozwala przypisać 10 ulubionych brzmień dla każdej partii do grania na żywo. 1000 wbudowanych Music Assistant zapewnia gotowe ustawienia dla każdego rodzaju muzyki, a na pamięci USB można zapisać dodatkowo nieograniczaną ilość ustawień użytkownika i listy odtwarzania. 

Ogromny Wybór Brzmień

Flagowy instrument zasługuje na najlepsze zestawy brzmień. BK-9 dostarcza ponad 1700 fantastycznych brzmień i 70 zestawów perkusyjnych, zawiera 22 odnowione brzmienia w technologii Roland SuperNATURAL, zapewniając ultra realistyczne brzmienia instrumentów akustycznych z niesłychanym zakresem naturalnej ekspresji. Dodatkowo zawiera 500 całkowicie nowych brzmień specjalnie wyselekcjonowanych z katalogów Roland dla BK-9. Silnik brzmieniowy Virtual Tone Wheel dostarcza brzmienia legendarnych organów z suwakami harmonicznymi i efektem rotary dla zwiększenia autentyczności wykonania organowego. BK-9 jest przystosowany do przyszłych rozszerzeń dzięki User Tone - dedykowanych dla nadchodzących kolekcji brzmień dla serii BK. 

Udoskonalone Rytmy

Wyposażony w kompletne podkłady dla każdego wyobrażalnego rodzaju muzyki, BK-9 pozwala podczas grania prowadzić najbardziej wszechstronny zespół akompaniujący na świecie. 540 wbudowanych rytmów zawiera 25 nowych pozycji, a wszystkie rytmy zostały zremasterowane dla wykorzystania rewelacyjnych brzmień BK-9 oraz potężnych nowych efektów imponujących jakością dźwięku jak ze studia nagraniowego. Za pomocą pamięci USB można dodać nieograniczoną ilość rytmów, a także odtwarzać pliki MP3, WAV oraz SMF.

Multiefekty i wbudowane miksowanie

Pięć niezależnych silników multiefektów (MFX) oferuje niesamowity zakres możliwości przetwarzania dźwięku, z trzema dedykowanymi MFX do rytmów oraz dwoma MFX do partii grania na żywo. Efekty pogłos i chorus są także dostępne, samodzielnie lub z dwoma procesorami masteringu, które pozwalają optymalizować brzmienie rytmu i sekcji podczas grania na żywo. Znakomitą nową funkcją do grania na żywo jest Mikser, który daje natychmiastowy dostęp do ustawień poziomów rytmów i partii, do parametrów MFX, i wielu innych za pomocą suwaków harmonicznych na przednim panelu.


Potężne Narzędzia dla Kreatywności

Wbudowany 16 śladowy seqencer to profesjonalna platforma do komponowania i edycji danych SMF, a wbudowany Kompozytor Rytmów pozwala na łatwe tworzenie i dostosowanie rytmów do własnych potrzeb. Funkcja podręcznego Loopera Akordów umożliwia nagranie i zapisanie pochodu akordów napędzającego rytmy, dla wytworzenia w czasie rzeczywistym podkładu do grania dwoma rękami solo/melodii lub jako kompletna aranżacja utworu do gry na żywo, albo do ćwiczeń lub jako kompozycja w sequencerze. Za pomocą funkcji Audio Key, pliki audio zapisane w pamięci USB mogą być przypisywane do siedmiu górnych klawiszy w celu szybkiego odtworzenia w trakcie grania. Dodatkowo, występy BK-9 mogą być łatwo nagrywane bezpośrednio na pamięć USB jako plik audio WAV.

Dodatki do zabawy

Jeżeli śpiewasz lub grasz razem z wokalistą, z pewnością docenisz w BK-9 wejście mikrofonowe XLR z zasilaniem phantom i z dedykowanym efektem pogłosu, łatwo dostępnym na przednim panelu. Instrument posiada wyjście kompozyt wideo, dla wyświetlania na zewnętrznym wyświetlaczu tekstów piosenek i symboli akordów zawartych w plikach MP3/SMF, dla wsparcia występu lub śpiewania. Można też wyświetlać zdjęcia i pokazy slajdów, aby słuchacze mogli mieć cieszyć się oglądaniem ich podczas słuchania twojej muzyki.

 

Połączenie Roland Wireless Connect oraz darmowe aplikacje iOS

BK-9 jest kompatybilny z Roland Wireless Connect, który zapewnia bezprzewodową komunikację z Apple iPhone, iPad lub iPod touch za pomocą opcjonalnego bezprzewodowego adaptera WNA1100-RL. iPad może być także podłączony bezpośrednio do BK-9 za pomocą kabla USB wykorzystując Apple iPad Camera Connection Kit. Szersze doświadczenie BK-9 dają darmowe aplikacje iOS, w tym Air Recorder do grania i nagrywania występów (iPhone/iPad), BK Partner do wyboru brzmień i rytmów (iPad), Lyrics Viewer do wyświetlania tekstów SMF (iPad) i wiele innych.

 

 

 

 

• 76 klawiszowy instrument z najwyższej klasy brzmieniami, wiodącymi funkcjami auto-akompaniamentu i lekką mobilną obudową 
• Ponad 1700 brzmień oraz 70 zestawów perkusyjnych, w tym 22 brzmienia SuperNATURAL i 500 całkowicie nowych brzmień 
• Legendarne organy Virtual Tone Wheel, z dedykowanymi suwakami harmonicznymi dla występów z autentycznymi organami typu vintage 
• 540 rytmów (w tym 25 nowych rytmów), przerobionych dla wyjątkowej jakości audio; ponad 1000 wbudowanych Music Assistantów
• Pięć niezależnych silników multiefektów (MFX), dodatkowo dedykowane efekty masteringu
• Całkowicie nowy interfejs użytkownika z intuicyjnym układem panelu, system z podwójnym LCD oraz funkcją miksera 
• Profesjonalny 16 śladowy sekwencer oraz wbudowany Kompozytor Rytmów, z funkcjami Chord Loop i Audio Key 
• Nagrywanie i odtwarzanie utworów, nieograniczone miejsce dla List Odtwarzania i inne dzięki poręcznej pamięci USB
• Wejście mikrofonowe XLR z dedykowanym efektem pogłos, wyjście kompozyt wideo do wyświetlenia tekstów i zdjęć 
• Z pomocą Roland Wireless Connect kompatybilny z urządzeniami Apple iOS, wspiera połączenie USB z iPad poprzez Apple iPad Camera Connection Kit 
• Darmowe aplikacje iOS: BK Partner, Lyrics Viewer, Air Recorder i inne 

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka