Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

RD-64

 RD-64 – Jest to mały, lekki instrument z wbudowaną technologią SuperNATURAL zapewniający ultra-ekspresywne brzmienia akustycznych fortepianów, a 64 klawiszowa klawiatura Ivory-Feel-G oferuje autentyczną akcję ważonej klawiatury. Ponadto na pokładzie znajdują się vintage-owe brzmienia SuperNATURAL EP, klawinetu i organów. Tryb Kontroler daje nam możliwość dostępu do całego potencjału brzmień SuperNATURAL w podłączonym module INTEGRA-7 lub syntezatorów JUPITER-80 lub JUPITER-50. RD-64 z prawdziwą akcją fortepianową i wszechstronnością znajdzie zastosowanie podczas gry na żywo, mobilnego tworzenia muzyki, w domowym studiu, w szkołach i w innych miejscach. 

Przeczytaj test na muzykuj.com 

• Brzmienie fortepianu i ważona klawiatura w mobilnym i kompaktowym instrumencie

• Silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano dostarcza autentyczne, ekspresyjne brzmienia akustycznych fortepianów

• E. Piano bazujące na SuperNATURAL dostarcza niezwykle wiernie modelowane brzmienia starych pianin elektrycznych

• 12 uniwersalnych brzmień na pokładzie, w tym brzmienia klawinetu i organów

• 64-Klawiszowa Klawiatura Ivory Feel-G z Wymykiem dla profesjonalnej gry na pianinie

• Poręczna konstrukcja, która jest lekka i łatwa w transporcie

• Dwu Pasmowe EQ i pogłos, plus dwa dodatkowe multiefekty (EFX 1, EFX 2) dla każdej kategorii brzmień

• Tryb Kontroler* zapewnia funkcjonalność MIDI master keyboard, który za jednym dotknięciem dedykowanego przycisku pozwala kontrolować brzmienia SuperNATURAL w podłączonym module INTEGRA-7 lub syntezatorach JUPITER-80/-50

• Dźwignia Pitch bend/mod oraz D-BEAM

• Kompatybilny z iPad za pomocą Apple iPad Camera Connection Kit

*Kiedy RD-64 jest używany w trybie Kontrolera, wbudowane brzmienia nie są dostępne. 

Poręczny i Gotowy do Podróży

Za pomocą RD-64, koncertujący muzycy mają dostęp do kompaktowego pianina z ważoną klawiaturą, które można tak łatwo transportować jak syntezator. Poręczna i lekka konstrukcja z łatwością zmieści się w małym samochodzie i zajmie mniej miejsca na zatłoczonej scenie, dodatkowo jego transport w samolotach jest mniej kosztowny i wygodniejszy. Sprawdzi się też jako świetnej jakości, niewielka klawiatura do domowego studia, do szkół lub tworzenia mobilnego. Opcjonalny pokrowiec CB-61L idealnie pasuje do RD-64, zapewniając stosowną ochronę podczas transportu.

SuperNATURAL Piano i Inne Niezbędne Brzmienia

RD-64 posiada uznany silnik brzmieniowy Roland SuperNATURAL Piano zapewniający najlepsze brzmienia akustycznych fortepianów i wybór ekspresyjnych brzmień pianin elektrycznych SuperNATURAL. Bogate, żywo reagujące barwy z szerokim zakresem dynamiki płynnie zmieniają kolor dla zapewnienia profesjonalnych rezultatów przy grze na scenie jak i w studiu nagraniowym. Pokładowe i niezbędne barwy klawinetu i organów umożliwiają wykonawcy poruszanie się w większości stylów muzycznych.

Klawiatura Ivory Feel-G

64 Klawiszowa Klawiatura Ivory Feel-G w RD-64 posiada najbardziej zaawansowaną technologię czujników Roland'a, mechanizm wymyku oraz wykończenie Ivory Feel. Dzięki temu zapewnia ona czucie, wrażliwość oraz prezencję taką samą jak we flagowych pianinach z 88-klawiszową klawiaturą, wraz z jej unikalnym materiałem pokrywającym klawisze odtwarzającym teksturę i właściwość wchłaniania wilgoci prawdziwego hebanu i kości słoniowej. W połączeniu z silnikiem brzmieniowym SuperNATURAL Piano, Ivory Feel-G oferuje ekspresywność i wykonanie rywalizujące z instrumentami z najwyższej półki.

Efekty i Więcej

Wbudowane efekty zawierają wysokiej jakości pogłos stereo, a dodatkowe procesory EFX 1 i EFX 2 posiadają specjalnie dobrane dodatki dla każdej kategorii brzmieniowej w RD-64. Opcje zawierają enhancer i damper rezonansu dla brzmień fortepianu, tremolo i phaser dla EP oraz wiele innych, z łatwo dostępnymi przyciskami on/off. Jest tu nawet dedykowany efekt rotary dla brzmień organowych, z przełącznikiem on/off oraz regulacją prędkości dla zachowania autentyczności gry na organach. Dwu pasmowy EQ umożliwia łatwe kształtowanie dźwięku na żywo poprzez dwa pokrętła. Wejścia Stereo RCA pozwalają podłączyć odtwarzacz muzyczny jako akompaniament na żywo lub do ćwiczeń.

Zaawansowane Cechy Kontrolera

Tryb Kontrolera* błyskawicznie zamienia RD-64 w wydajny master keyboard wyposażony w przypisywane przyciski i pokrętła, drążek pitch bend/mod i popularny D-BEAM dla doskonałego kontrolowania syntezatorów i innych urządzeń na scenie lub w studiu. Dodatkowo za jednym dotknięciem przycisku SuperNATURAL, RD-64 automatycznie przypisuje kontrolery dla pełnego wykorzystania potencjału ekspresyjnych brzmień SuperNATURAL w module Roland INTEGRA-7 lub w syntezatorach Roland JUPITER-80/-50.
*Kiedy RD-64 jest używany w trybie Kontrolera, wbudowane brzmienia nie są dostępne 

Idealny do Produkcji Muzycznej z iPad'em

Dzięki ciągle rosnącej liczbie aplikacji muzycznych, iPad staje się coraz bardziej popularny przy podstawowej produkcji lub przy komponowaniu podczas podróży. Za pomocą Apple iPad Camera Connection Kit, RD-64 staje się mobilną, ważoną klawiaturą do zastosowań z tym popularnym tabletem.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka