Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

JUNO-Gi

JUNO-Gi – Nowy model z rodziny JUNO który posiada świetny dźwięk, kompaktowe wymiary, uproszczona obsługa i przystępną cenę.Cechą, która wprowadza ten potężny syntezator do innego wymiaru jest wbudowany ośmiośladowy rejestrator cyfrowy z profesjonalnymi efektami stworzonymi przez inżynierów BOSS.

 

• Ponad 1,300 wysokiej jakości brzmień zoptymalizowanych do gry na żywo

• Przyjazna obsługa z dedykowanymi pokrętłami i dużym wyświetlaczem

• Lekka i kompaktowa budowa z możliwością zasilania bateryjnego

• 128-głosowa polifonia

• Intuicyjny interfejs użytkownika, dedykowane przyciski wyboru kategorii brzmienia

• W pełni wyposażony 8 śladowy rejestrator cyfrowy z wejściami Guitar/Mic/Line

• Podłącz gitarę i graj / nagrywaj wraz z wbudowanymi efektami zaczerpniętymi z multiefektów BOSS serii GT

• Wysokiej pojemności karty SDHC do przechowywanie danych i bezpośredniego odtwarzania

• Całkowita mobilność przy użyciu wzmacniacza zasilanego bateryjnie lub nagłośnienia takiego jak Roland BA-330 lub KC-110

Nowy bank brzmieniowy

Dla JUNO-Gi stworzona została nowa biblioteka zawierająca ponad 1,300 fabrycznie wybranych uniwersalnych brzmień pokrywających różne instrumenty i style muzyczne. Przyciski kategorii brzmienia pomagają prześwietlić obszerną bibliotekę i zlokalizować idealne brzmienie w szybki i łatwy sposób. Nowością w JUNO-Gi są Live Set'y, które łączą do czterech warstw nałożonych brzmień - tworząc własny unikalny dźwięk poprzez ich zestawienie lub rozłożenie na klawiaturze. Live Set potrafi wyciągnąć maksimum możliwości z modułu dźwiękowego zawartego w JUNO-Gi udostępniając najbardziej zaawansowane brzmienie syntezatorowe.

Występy i mobilność

JUNO-Gi został zaprojektowany z myślą o wykonawcach. Jego mała waga i możliwość zasilania bateryjnego (do 3 godzin pracy ciągłej przy użyciu ośmiu baterii NiMH AA), zapewnia świetną mobilność umożliwiającą doświadczenie uczucia wolności w występowaniu praktycznie w każdym miejscu. Zasilane bateryjnie wzmacniacze takie jak Roland BA-330 i KC-110 są idealnymi kompanami dla JUNO-Gi podczas występów ulicznych. Wykonawcy docenią także przyjazny panel frontowy JUNO-Gi, pokryty poręcznymi, czytelnie oznakowanymi i łatwymi do odnalezienia manipulatorami.  Powiększony wyświetlacz graficzny LCD 240 x 64 zapewnia dobrze widoczną i czytelną nawigację, nawet podczas występów na zewnątrz w mocnym świetle słonecznym.

Rejestrator Cyfrowy & FX

Profesjonalny rejestrator na pokładzie! Wbudowany ośmiośladowy rejestrator cyfrowy w JUNO-Gi zawiera 64 wirtualne ścieżki tworzące w pełni wyposażone studio wielośladowe wraz z dedykowanymi przyciskami transportu i tłumikami do miksowania. Nośnikiem danych jest wymienna karta SD lub SDHC, mieszcząca do 192 godzin czasu nagrania przy użyciu pojedynczej karty 32GB SDHC! Wspierany jest także pełny import i export ścieżek komputerowych. W JUNO-Gi zostały wbudowane profesjonalne efekty spotykane w serii GT firmy BOSS, nie zabrakło również efektów dla wokalistów. Podłącz bezpośrednio gitarę lub mikrofon i załącz te wysokiej klasy efekty w celu błyskawicznego uzyskania brzmienia jakości CD.

USB MIDI & Audio

Wielofunkcyjny port USB w JUNO-Gi oferuje zarówno połączenie audio jak i MIDI - jedno kablowe połączenie z komputerem to wszystko czego potrzeba aby przesłać sygnały audio i MIDI do i z komputera, przy współpracy z ulubionym oprogramowaniem muzycznym. Wraz z JUNO-Gi w komplecie jest również oprogramowanie Cakewalk Sonar LE 8.5, kompletna stacja robocza audio dla komputera PC. W dodatku tryb MIDI Controller zamienia JUNO-Gi w pełni funkcjonalny MIDI master keyboard do kontrolowania zewnętrznych urządzeń MIDI.

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka