Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

JUNO-Di

JUNO-Di – Syntezator bardzo lekki i łatwy w użyciu, który może działać na bateriach, a działa i brzmi jak syntezator z najwyższych półek. Wyposażony jest w różnorodne brzmienia najwyższej jakości. Posiada przyjazny panel kontrolny ułatwiający obróbkę brzmień i sterowanie odtwarzaczem.


• Profesjonalny syntezator z ponad 1,000 instrumentów na pokładzie

• Przyjazny, intuicyjny interfejs użytkownika

• Zasilanie bateryjne dla mobilnego używania (wsparcie akumulatorami Ni-MH AA)

• Odtwarzanie MP3, WAV, AIFF oraz SMF z opcjonalnej pamięci USB - idealne rozwiązanie dla ścieżek podkładowych podczas występu na żywo

• Wejście mikrofonowe z dedykowanym pogłosem i efektem vokodera do śpiewania

• PC/Mac Editor software w komplecie

Ponad 1,000 świetnych brzmień!

Sercem tego ekscytującego, nowego syntezatora jest najwyższej jakości silnik dźwiękowy, który dostarcza światowej klasy dźwięki - w tym fortepian i elektryczne pianina, soczyste smyczki, przepiękne gitary, potężne dęciaki, brzmienia perkusyjne,  plus bank egzotycznych instrumentów, brzmienia nowoczesnych syntezatorów i wiele innych. Bank brzmieniowy jest bardzo rozbudowany i może wspierać każdy rodzaj muzyki! I jeśli chcesz dostosować brzmienia, dedykowane gałki "Sound Modify" na panelu frontowym pozwalają na natychmiastowe zajęcie się brzmieniem, nawet kiedy grasz. Edytor programowy został także przewidziany, jeśli preferujesz bardziej zaawansowana edycję na PC.

Proste nawigowanie

Przy tak dużej ilości brzmień mogło by się wydawać trudne znalezienie takiego jakiego szukamy. Ale nie obawiaj się, JUNO-Di upraszcza proces wyszukiwania brzmień za pomocą przycisków kategorii. Jeśli  dla przykładu chcesz piano - naciskasz przycisk piano. Można nawet przypisać najczęściej używane brzmienia do przycisków Favorite - w celu natychmiastowego przywoływania. Edytowanie jest także proste. Jeśli chcesz stworzyć podział klawiatury lub nałożyć brzmienie, dedykowane przyciski i duży ekran LCD przyspieszają i ułatwiają ten proces. I nie zapomnij o wbudowanych rytmach perkusyjnych, które mogą być łatwo dostosowane w locie za pomocą dedykowanej gałki tempa. To świetne narzędzie do ćwiczeń i występów.

Jedziemy!

JUNO-Di to urodzony podróżnik. Jego zadziwiającą cechą jest mała waga (tylko5.2kg) co ułatwia jego transport. Możliwość zasilania bateryjnego daje możliwość grania do 5 godzin bez podłączania (używając akumulatorki Ni-MH rozmiaru AA). Używany w połączeniu z zasilanym bateryjnie wzmacniaczem takim jak znany Roland CUBE Street lub MOBILE CUBE, JUNO-Di może być usłyszany wszędzie. Wskaźnik zużycia baterii na panelu frontowym zapewnia, że nie będziesz zaskoczony niespodziewaną utratą zasilania.

Śpiewamy!

Co więcej, JUNO-Di pozwala na podłączenie mikrofonu i przepuszczanie głosu przez wbudowany vokoder. Dedykowany pogłos przypisany został do wejścia, więc możesz dodać piękny reverb do głosu bez dotykania głównych efektów pokładowych. Śpiewaj podczas występów i zmieniaj głos w barwny sposób.

Wbudowany odtwarzacz utworów

Wbudowany port USB MEMORY i odtwarzacz utworów w JUNO-Di umożliwiają bezpośrednie odtwarzanie i kontrolę ścieżek podkładowych z klucza USB. Możesz odgrywać pliki MP3, WAV, AIFF oraz SMF, a także kontrolować je za pomocą dedykowanych przycisków na panelu frontowym. Zaskocz słuchaczy  wykonaniem całego zespołu z pojedynczego klawisza! Dodatkowo funkcja Center Cancel pozwala na śpiewanie w stylu karaoke do plików audio. Można podłączyć odtwarzacz MP3 bezpośrednio do JUNO-Di poprzez external input.

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka