Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

HPi-6F

HPi-6F - Dzięki inspiracji z pianina V-Piano firmy Roland, posiada technologię dzięki czemu oszałamia brzmieniem fortepianów SuperNATURAL, klawiaturą PHA Ivory Feel, oraz interaktywnym system ćwiczeniowym DigiScore. W każdym modelu zamontowano w pulpicie duży, płaski ekran LCD wyświetlający nuty i różnorodne programy ćwiczeniowe. Te niesamowicie brzmiące pianina edukacyjne w pełni realizują marzenie o instrumencie dla uczniów, nauczycieli oraz muzyków w każdym wieku.

 

• Uznany moduł brzmieniowy SuperNATURAL Piano firmy Roland

• Klawiatura PHA III Ivory Feel (HPi-7F), PHA II Ivory Feel (HPi-6F)

• Duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości wbudowany w pulpit do nut (10.4" w HPi-7F; 7" w HPi-6F)

• Możliwość grania korzystając z opcji czytania "cyfrowych nut",
interaktywne gry do ćwiczeń i wiele innych funkcji

• Wbudowany auto-akompaniament oraz rytmy,
wejście mikrofonowe z efektem harmonii dla wokalu (HPi-7F)

• Przepięknie wykończone obudowy drewniane
kolorze czarnym satynowym lub palisandrowym

SuperNATURAL Piano

Nowa seria pianin HPi została rozszerzona o zaawansowany silnik dźwiękowy SuperNATURAL. Dzięki technologii SuperNATUAL Piano poprawione zostały trzy najważniejsze elementy: reakcja na szybkość naciskania klawisza, wybrzmiewanie, zachowanie dźwięku w zależności od zakresu klawiatury. Podczas gdy poprzednia technologia oparta o sampling posiadała stopniowe przejście pomiędzy kolejnymi poziomami  dynamiki i zakresami nut na klawiaturze, a także nienaturalne zapętlenie dźwięku na końcu wybrzmiewania, technologia SuperNATURAL Piano wypełnia te stopnie w sposób perfekcyjnie gładki i naturalny, zwiększając realizm i stawiając odpowiedź instrumentu na wyższym poziomie.

Olbrzymi wyświetlacz DigiScore

System DigiScore wyświetla cyfrowo nuty na olbrzymim, wbudowanym wyświetlaczu LCD. Osiągnięcie wirtuozerii dzięki wbudowanym Lekcjom Wizualnym oraz Ćwiczeniom Palców staje się łatwe; graj patrząc na skaczącą piłeczkę poruszającą się rytmicznie w takt muzyki doskonaląc swój warsztat muzyczny w naturalny sposób. DigiScore wyświetla także numer palca, nazwę nuty i akordu, symbole i znaki notacji muzycznej, oraz umożliwia łatwe przełączanie się pomiędzy wyświetlaniem rozszerzonym, a powiększeniem partii przeznaczonej dla danej ręki. Można także grać wraz z metronomem graficznym i klawiaturą ekranową, a także sprawdzić czy siła każdego z palców jest taka sama.

Programy służące do rozwijania umiejętności grania

Uczniowie ucieszą się przyjaznością pianin HPi-F, zawartymi grami interaktywnymi DigiScore, zawartymi w nich grach, które podchodzą w świeży i innowacyjny sposób do uczenia się samemu. Gra Flash Card jest jak zabawa w „wybieranie karty" podczas której można rozwijać swoje umiejętności pianistyczne w sposób naturalny i radosny. Kurs DoReMi jest pozbawionym nacisku przewodnikiem wprowadzającym do czytania z nut i techniki palcowania, podczas którego gra Scroll pozwala grać wraz z grafiką przedstawiająca klawiaturę i nutki w postaci cegiełek na ekranie (piano roll). Gry są zabawą dla dzieci, ale równocześnie zainteresują nawet dorosłych.

Przepiękny wygląd

Dzięki przepięknej, drewnianej obudowie wykończonej w kolorze czarnym satynowym lub palisandrowym, nowa seria pianin HPi-F jest atrakcyjna wizualnie tak jak jej brzmienie. Pulpit posiada mosiężne ograniczniki, a wbudowane trzy pedały posiadają klasyczny wygląd dzięki zakończeniu prawego i lewego pedała w zewnętrzną stronę. Dostojnego wyglądu dopełniają frontowe nogi zwiększające dodatkowo stabilność instrumentu. Wybierz odpowiednie wykończenie pasujące do wystroju wnętrza.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka