Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

FP-50

FP-50 – Grając na tym instrumencie mało kto zorientuje się, że nie grasz na prawdziwym fortepianie, gdyż w zasięgu twoich palców znajdzie się szeroki wybór autentycznych brzmień, a klawiatura odda czucie gry tak jak na akustycznym fortepianie. Do dyspozycji mamy szereg rytmów ułatwiających tworzenie muzyki, a także akompaniamenty automatycznie podążające za twoją grą.

 

• Uznany silnik brzmieniowy Roland SuperNATURAL Piano

• Klawiatura Ivory-Feel G z Wymykiem

• Wbudowany system głośnikowy

• Funkcja inteligentnych rytmów z rozpoznawaniem akordów na całej klawiaturze

• 90 typów rytmów, z dwoma wariacjami dla każdego stylu

• Dostępny w atrakcyjnych kolorach czarnym lub białym

• Kompatybilny z pedałem tłumienia DP-10 (w komplecie) oraz potrójnym pedałem RPU-3 (opcjonalnie)

• Opcjonalne statywy: KSC-44 (do domu) i KS-18Z (na scenę)

• Opcjonalnie pokrowiec CB-88RL

Nowy Poziom Występów Pianistycznych w Domu

Dzięki autentycznemu brzmieniu i czuciu gry jak na fortepianie, FP-50 umożliwia najwyższej klasy występy w każdym rodzaju muzyki, od klasyki i jazzu aż po rock i pop. Silnik brzmieniowy Rolanda SuperNATURAL Piano wiernie odtwarza barwę i ekspresyjność najlepszych fortepianów akustycznych, płynnie reagując na zmiany dynamiki gry, naturalnie wybrzmiewając i zachowując autentyczny charakter poszczególnych zakresów klawiatury. Niesamowitą popularność zapewnia klawiatura Ivory Feel-G z wymykiem, która dziedziczy funkcje, wygląd oraz teksturę klawiatur z naszych flagowych pianin. Przystępny cenowo, stylowy FP-50 oferuje brzmienie, czucie oraz ekspresyjność konkurującą z instrumentami wysokiej klasy.

Wszechstronna Funkcjonalność i Mobilność dla Koncertujących Muzyków

Usprawniony i kompaktowy FP-50 łatwo przetransportować w każde miejsce. Oprócz pianin akustycznych klasy premium, na pokładzie znajduje się też obszerna biblioteka brzmień na scenę, w tym oparte na SuperNATURAL klasyczne EP, podstawowe brzmienia organowe, smyczkowe, nowoczesne syntezatory i więcej. Wyjście stereo pozwala na podłączenie zewnętrznego nagłośnienia, podczas gdy wbudowane nagłośnienie pomaga jako odsłuch podczas występu na scenie. Funkcja inteligentnego rytmu daje kontrolę nad całym zespołem akompaniującym podczas występów solo, z automatycznym podążaniem za twoją grą na klawiaturze.

Zalety Cyfrowości w Rozwijaniu Poziomu Gry

Cyfrowa technologia FP-50 oferuje wiele korzyści, które ulepszą i urozmaicą twoje sesję ćwiczeniowe na pianinie. Możesz wyłączyć wbudowane głośniki i grać tylko dla siebie używając słuchawek, a nawet ćwiczyć całymi dniami i nocami bez przeszkadzania rodzinie lub sąsiadom. Rytmy akompaniamentu będą towarzyszyć ci w rozwijaniu poczucia rytmu i muzykalności, a ich szeroki wybór pozwoli rozszerzyć twoją wszechstronność. Poprzez opcjonalną pamięć USB, możesz grać samemu wraz z plikami audio WAV wykorzystując różne opcje odtwarzania takie jak transpozycja, dostosowanie tempa, Center Cancel oraz nagrać swój występ jako plik audio do dalszej obróbki lub dla oceny swoich umiejętności. Z pamięci USB można także odtwarzać utwory SMF.

Zabawna Aplikacja Air Performer dla urządzeń iOS

Rozszerz twoją rozrywkę z Roland Wireless Connect i darmową aplikacją Air Performer, która pozwala odtwarzać twoje ulubione utwory z iPhone, iPad lub iPod touch przez głośniki FP-50. Roland Wireless Connect jest łatwy w użytkowaniu i dostarcza wygodą bezprzewodową komunikację między urządzeniami Apple iOS przez opcjonalny USB adapter bezprzewodowy WNA 1100-RL.

 

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka