Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

FP-4F

FP-4F – Jest uzupełniającą koncepcją popularnego modelu Roland FP-4 o nowe, ekscytujące komponenty takie jak silnik SuperNATURAL z klawiatura Ivory-G z mechanizmem wymykowym. Dodatkowym atutem jest wbudowane nagłośnienie stereo 2x12W, dzięki któremu FP-4F może zagrać wszędzie i od razu. Krótko mówiąc FP-4F to pianino prezentujące się niezwykle dobrze, przy czym małe, lekkie i łatwe w transporcie.

 

• Silnik SuperNATURAL Piano na pokładzie

• Klawiatura Ivory Feel-G z mechanizmem wymykowym

• Wbudowany stereofoniczny system nagłośnieniowy

• Funkcja Session Partner z przebiegami rytmicznymi i akompaniamentami

• Obsługa nośników USB z odtwarzaniem plików audio

• Dostępne w kolorze czarnym (FP-4F-BK) lub białym (FP-4F-WH)

• Kompatybilne z pedałem DP-10 (w komplecie) lub potrójnym pedałem RPU-3 (opcjonalnie)

• Idealne na scenę wraz ze statywem KS-18Z (opcjonalnie) i do użytku domowego ze statywem KSC-44 (opcjonalnie)

SuperNATURAL Piano

Silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano w FP-4F łączy cenioną na świecie technologię V-Piano z multisamplingiem stereo dla każdego z 88 klawiszy. Intensywna analiza charakterystyk światowej klasy fortepianów koncertowych umożliwiła wierne odtworzenie niezrównanej barwy i ekspresyjności dźwięku najlepszych fortepianów. SuperNATURAL Piano zapewnia najlepszy komfort gry, z płynnymi zmianami dźwięku w zależności od dotyku, z gładkim i naturalnym wybrzmiewaniem bez zapętlenia dźwięku i z maksymalną ekspresyjnością każdego klawisza.

Kompaktowe i gotowe do podróży

FP-4F jest proste do przewożenia dzięki obudowie o głębokości zaledwie 30.5 cm i wadze tylko 16.6 kg, z klasycznymi kolorami wykończenia w czerni lub bieli. W domu czy na scenie, FP-4F łatwo się obsługuje dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD, który w przejrzysty sposób pokazuje listę brzmień, nazw utworów i parametrów. FP-4F można postawić na dowolnej płaszczyźnie, ale dla odtworzenia wyglądu i komfortu gry jak na prawdziwym pianinie, można dodać dedykowany statyw KSC-44 (opcjonalnie) . Dla mobilnych wykonawców najlepszy będzie składany statyw KS-18.

Klawiatura Ivory Feel-G

Z zachwalana na świecie Progresywną Akcją Młoteczkową i mechanizmem wymykowym, klawiatura Ivory Feel-G w FP-4F dziedziczy funkcjonalność, wygląd i strukturę klawiatur dostępnych w naszych flagowych fortepianach. Dzięki połączeniu najnowszej technologii sensorów oraz silnika SuperNATURAL Piano, FP-4F oferuje ekspresyjność i muzykalność konkurującą z najlepszymi fortepianami.

Wirtualny zespół podkładowy

Session Partner w FP-4F to przebiegi rytmiczne i akompaniamenty stworzone przez profesjonalnych muzyków, które pozwalają grać samodzielnie z wbudowanym zespołem pokładowym! FP-4F potrafi także odgrywać zmiany akordów albo dodać kompletny podkład do utworu śpiewanego podczas koncertu. Zróżnicowany zestaw rytmów podkładowych ucieszy każdego, bo wykorzystywać je można jako świetne początki utworów lub jako metronom do ćwiczeń rytmu.

Nowo opracowany system głośnikowy

Choć nowo opracowane nagłośnienie w FP-4F jest kompaktowych rozmiarów, produkuje ono bogaty i dynamiczny dźwięk, idealny dla występów kameralnych. W domu czy w mniejszych pomieszczeniach można po prostu włączyć zasilanie i grać bez troski o dodatkowe nagłośnienie lub ustawienie systemu PA.

Rozszerzalność USB

Dzięki wsparciu dla pamięci USB flash, FP-4F z łatwością zachowuje nagrane utwory i ustawienia. FP-4F może też odtwarzać pliki SMF i WAV pobrane z komputera lub płyty CD dzięki podłączeniu napędu USB CD (Roland CD-01A, sprzedawanego oddzielnie), co umożliwia wmieszanie nagrań do własnego repertuaru; to świetny sposób na dodanie podkładów do występów scenicznych lub na potrzeby nauki samodzielnej gry z gotowymi utworami. Można również włączyć funkcję Center Cancel minimalizującą słyszalność wokalu lub instrumentów przewodnich w nagraniu, aby ułatwić dogrywanie lub dośpiewywanie, ewentualnie można zmienić tempo bez zmiany tonacji.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka