Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

F-120

F-120 – Idealne pianino dla osób, które szukają autentycznego brzmienia fortepianu i klawiatury w kompaktowej współczesnej obudowie. W instrumencie wykorzystano technologię Roland SuperNATURAL Piano, ponadto posiada klawiaturę Ivory Feel-G o unikalnej akcji jak w prawdziwym fortepianie akustycznym.

 

• Pokładowy Silnik SuperNATURAL Piano

• Klawiatura Ivory Feel-G z akcją prawdziwego fortepianu

• Kompaktowa, lekka i stylowa obudowa

• Dedykowane przyciski panelowe dla ćwiczeń pianistycznych, lekcji i obsługi

• Metronom, rejestrator i funkcja Twin Piano dla potrzeb edukacyjnych lub gry w duecie na jednym instrumencie

• Przyjazny środowisku; niskie zużycie prądu i funkcja Auto Off

• Dwa klasyczne kolory wykończenia: Czarny Satynowy oraz Biały

SuperNATURAL Piano
Przełomowy silnik Roland SuperNATURAL Piano w F-120 daje zupełnie nowy poziom autentyczności dźwięku i gry w domenie cyfrowej. Konstruktorzy Roland'a dokładnie przeanalizowali złożone i stale zmieniające się charakterystyki fortepianów koncertowych, i dzięki ich wiernemu odtworzeniu uzyskano autentyczną reprodukcję zmian tonalnych zależnych od szybkości naciskania każdego klawisza. Trzy kluczowe elementy zostały dramatycznie ulepszone dzięki SuperNATURAL: odpowiedź na dynamikę gry, wybrzmiewanie nut oraz autentyczność brzmienia, która zaciera granicę między cyfrowym a akustycznym.
Klawiatura Ivory Feel-G
F-120 wyposażono w klawiaturę Ivory Feel-G posiadającą Progresywną Akcję Młoteczkową z Wychwytem, której funkcjonalność, wygląd i pokrycie pochodzi z klawiatur flagowych modeli pianin Roland'a. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii sensorów oraz silnika brzmieniowego SuperNATURAL Piano, F-120 oferuje ekspresję i możliwości, które rywalizują z najlepszymi pianinami.
Stylowa Obudowa
Kompaktowe, stylowe i głębokie tylko na 30 cm, pianino F-120 może być dowolnie umieszczone w pomieszczeniu. Unikalna pokrywa składana zabezpiecza klawiaturę przy zamknięciu, a przy otwarciu służy jako pulpit do nut. F-120 dostępny jest w dwóch przepięknych kolorach wykończenia: Czarny Satynowy oraz Biały.
Funkcje Edukacyjne
F-120 oprócz świetnego brzmienia fortepianu posiada również funkcje wspomagające proces ćwiczenia. Dla przykładu Twin-Piano pozwala na grę na tej samej klawiaturze równocześnie przez nauczyciela i ucznia, albo w duecie. Umożliwia podzielenie klawiatury na dwie części, każda z takim samym zakresem oktaw. Dzięki temu łatwo jest zobaczyć i usłyszeć daną partię podczas ćwiczeń z nauczycielem. W ten sam sposób prawy i lewy pedał może być przypisany do tłumika każdej ze stron podzielonej klawiatury. F-120 posiada także wbudowany metronom i rejestrator, można zatem ćwiczyć w odniesieniu do perfekcyjnie trzymanego tempa, a także nagrać i odsłuchać wykonanie.
Zalety Cyfrowości
Na F-120 można grać dniem i w nocy, przez lata ciesząc się idealnym brzmieniem i jakością. Ponieważ instrument jest w pełni cyfrowy, nie ma w nim strun i obaw związanych ze strojeniem lub wiekiem strun. Dzięki cyfrowości F-120 gra poprzez wbudowane głośniki, przez wyjście zewnętrzne lub dyskretnie na słuchawkach. Wbudowane wejście pozwala dołączyć dowolny odtwarzacz audio, by cieszyć się dogrywaniem.

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka