Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

F-120

F-120 – Idealne pianino dla osób, które szukają autentycznego brzmienia fortepianu i klawiatury w kompaktowej współczesnej obudowie. W instrumencie wykorzystano technologię Roland SuperNATURAL Piano, ponadto posiada klawiaturę Ivory Feel-G o unikalnej akcji jak w prawdziwym fortepianie akustycznym.

 

• Pokładowy Silnik SuperNATURAL Piano

• Klawiatura Ivory Feel-G z akcją prawdziwego fortepianu

• Kompaktowa, lekka i stylowa obudowa

• Dedykowane przyciski panelowe dla ćwiczeń pianistycznych, lekcji i obsługi

• Metronom, rejestrator i funkcja Twin Piano dla potrzeb edukacyjnych lub gry w duecie na jednym instrumencie

• Przyjazny środowisku; niskie zużycie prądu i funkcja Auto Off

• Dwa klasyczne kolory wykończenia: Czarny Satynowy oraz Biały

SuperNATURAL Piano
Przełomowy silnik Roland SuperNATURAL Piano w F-120 daje zupełnie nowy poziom autentyczności dźwięku i gry w domenie cyfrowej. Konstruktorzy Roland'a dokładnie przeanalizowali złożone i stale zmieniające się charakterystyki fortepianów koncertowych, i dzięki ich wiernemu odtworzeniu uzyskano autentyczną reprodukcję zmian tonalnych zależnych od szybkości naciskania każdego klawisza. Trzy kluczowe elementy zostały dramatycznie ulepszone dzięki SuperNATURAL: odpowiedź na dynamikę gry, wybrzmiewanie nut oraz autentyczność brzmienia, która zaciera granicę między cyfrowym a akustycznym.
Klawiatura Ivory Feel-G
F-120 wyposażono w klawiaturę Ivory Feel-G posiadającą Progresywną Akcję Młoteczkową z Wychwytem, której funkcjonalność, wygląd i pokrycie pochodzi z klawiatur flagowych modeli pianin Roland'a. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii sensorów oraz silnika brzmieniowego SuperNATURAL Piano, F-120 oferuje ekspresję i możliwości, które rywalizują z najlepszymi pianinami.
Stylowa Obudowa
Kompaktowe, stylowe i głębokie tylko na 30 cm, pianino F-120 może być dowolnie umieszczone w pomieszczeniu. Unikalna pokrywa składana zabezpiecza klawiaturę przy zamknięciu, a przy otwarciu służy jako pulpit do nut. F-120 dostępny jest w dwóch przepięknych kolorach wykończenia: Czarny Satynowy oraz Biały.
Funkcje Edukacyjne
F-120 oprócz świetnego brzmienia fortepianu posiada również funkcje wspomagające proces ćwiczenia. Dla przykładu Twin-Piano pozwala na grę na tej samej klawiaturze równocześnie przez nauczyciela i ucznia, albo w duecie. Umożliwia podzielenie klawiatury na dwie części, każda z takim samym zakresem oktaw. Dzięki temu łatwo jest zobaczyć i usłyszeć daną partię podczas ćwiczeń z nauczycielem. W ten sam sposób prawy i lewy pedał może być przypisany do tłumika każdej ze stron podzielonej klawiatury. F-120 posiada także wbudowany metronom i rejestrator, można zatem ćwiczyć w odniesieniu do perfekcyjnie trzymanego tempa, a także nagrać i odsłuchać wykonanie.
Zalety Cyfrowości
Na F-120 można grać dniem i w nocy, przez lata ciesząc się idealnym brzmieniem i jakością. Ponieważ instrument jest w pełni cyfrowy, nie ma w nim strun i obaw związanych ze strojeniem lub wiekiem strun. Dzięki cyfrowości F-120 gra poprzez wbudowane głośniki, przez wyjście zewnętrzne lub dyskretnie na słuchawkach. Wbudowane wejście pozwala dołączyć dowolny odtwarzacz audio, by cieszyć się dogrywaniem.

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com