Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

DP90S

DP90S – Pianino w którym wykorzystano najlepszy silnik SuperNATURAL Piano oraz klawiaturę PHA III Ivory Feel z wychwytem. Dostarczają bezkonkurencyjny dźwięk, czucie gry oraz reakcję. Dwa wysoko lśniące wykończenia - Czarny Połysk oraz Biały Połysk, które przepięknie dopasują się do każdego rodzaju pomieszczenia.

 

• Silnik brzmieniowy SuperNATURAL Piano pozwala na naturalną, ekspresyjną grę, jak na koncertowym fortepianie akustycznym

• Flagowa klawiatura PHA III Ivory Feel z wychwytem

• Wbudowane głośniki generują dynamiczny i donośny dźwięk

• Graj arcydzieła klasyczne z autentycznym brzmieniem fortepiano i klawesynu

• Duży katalog wbudowanych utworów, od klasyki do popularnych etiud takich jak Czerny 100 lub Hanon

• Pokładowy metronom oraz rejestrator; rejestrator pozwala ci nagrywać to co grasz w formie plików MIDI lub audio

• Łatwy w obsłudze, przyjazny dla użytkownika panel z podświetlanym ekranem LCD

• Stylowa, kompaktowa obudowa z klapą

• Energooszczędna technologia pozwalająca osiągać niewiarygodną moc i dynamikę dźwięku przy niewielkim poborze prądu

• Wykończenie w kolorze Czarny Połysk lub Biały Połysk

Silnik SuperNATURAL Piano

DP90S wsparty jest naszym rewolucyjnym silnikiem SuperNATURAL Piano, zapewniającym perfekcyjne, naturalne brzmienie, które reaguje i odzywa się jak prawdziwy fortepian. Kolor dźwięku zmienia się płynnie reagując na sposób gry, a wybrzmiewanie przebiega naturalnie i organicznie; wybrzmiewający dźwięk nie tylko ścisza się, ale także zmienia swój kolor na delikatniejszy. Każda nuta ma swój charakter podobne jak to ma miejsce w fortepianie akustycznym.

Modelowanie Działania Płyty Rezonansowej

Nasza nowo opracowana funkcja Soundboard Behavior emuluje naturalny charakter wibracji strun w płycie rezonansowej, czego nie można znaleźć w typowym pianinie bazującym na samplingu. Na podstawie modelowania płyty rezonansowej w nagrodzonym V-Piano, ta potężna technologia poprawia czystość dźwięku nawet przy jednoczesnym graniu bardzo wielu nut.

Klawiatura PHA III Ivory Feel

Pianino DP90S posiada najwyższej klasy, flagową klawiaturę PHA III (Progresywna Akcja Młoteczkowa III) Ivory Feel z wychwytem. Czułość oraz szybka repetycja pozwalają jej na wierne przekazanie mikro różnic w brzmieniu jakie występują przy różnych stylach grania i z różną dynamiką. Dodatkowo klawisze wykończone są materiałem, który absorbuje wilgoć i oferuje naturalną teksturę oraz uczucie dotyku prawdziwej kości słoniowej i hebanu.

Małe gabaryty, Potężny Dźwięk

Nowoczesny elegancki design pozwala DP90S pięknie i funkcjonalnie wtopić się w każdym domu. Cicho zamykająca się klapa może być wykorzystana przy otwarciu jako pulpit do nut, a podczas zamknięcia jako płaska powierzchnia. Szczytem elegancji jest wysoko lśniące lustrzane wykończenie obudowy w kolorach Czarny połysk i Biały połysk. Wbudowane głośniki kreują dynamiczny, rezonujący dźwięk nigdy dotąd nie spotkany w pianinach tej klasy.

Wbudowane Autentyczne Brzmienia Fortepiano i Klawesynu

Oprócz wielu brzmień fortepianów koncertowych, DP90S wyposażony został też w katalog Early Piano, który zawiera cztery brzmienia forte piano oraz dwa klawesynowe. Arcydzieła skomponowane przez takich mistrzów jak Mozart, Beethoven i Chopin mogą być teraz wykonywane na oryginalnych brzmieniach z tamtych okresów; świadomość oraz zrozumienie tamtych kompozycji potęguje możliwość wykorzystania brzmień instrumentów, na których grali i tworzyli ci wybitni kompozytorzy. Do wspólnego grania z innymi instrumentami klasycznymi idealne są brzmienia wczesnych fortepianów w systemach historycznych.

Wbudowany Rejestrator Audio/MIDI z Elastycznym Sterowaniem

Pokładowy rejestrator pozwala na zapis własnych występów jako dane audio lub MIDI - jest to szczególnie wygodne dla pianistów lub uczniów chcących oceniać swoją grę. Na dane audio można również zaaplikować transpozycję, zmianę tempa oraz funkcję Center Cancel. Nagrany plik może być zapisany na pamięci USB, oraz skopiowany do komputera w celu utworzenia płyty audio CD lub załadowania do Internetu.

* Pamięć USB jest wymagana do nagrywania i odtwarzania audio

Łatwe w Obsłudze

DP90S posiada prosty i intuicyjny panel kontroli, który daje szybki i łatwy dostęp do licznych funkcji pokładowych. Jego podświetlany ekran LCD oraz przejrzysty panel przedni to idealny interfejs dający szybką kontrolę nawet w zaciemnionych miejscach.

Konstrukcja Świadoma Środowiskowo

DP90S zapewnia wysoką skuteczność pomimo niewielkiego zużycia energii elektrycznej. Posiada funkcję Auto OFF, która automatycznie wyłącza instrument po upływie określonego czasu bezczynności. Okres bezczynności może być przełączany pomiędzy 10, 30 (domyślnie), 240 minut, lub off.

 

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka