Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

DP90

DP90 - pianino nowej generacji, dzięki któremu gra przypomina grę na fortepianie pomimo małych gabarytów i przystępnej cenie. Dziedzicząc silnik brzmieniowy SuperNATURAL z najwyższych modeli, DP90 dostarcza piękne, niesamowite brzmienie fortepianu. Klawiatura Ivory Feel-S z wymykiem zapewnia naturalną reakcję i świetny kontakt z dźwiękiem. Dostępne są dwa atrakcyjne kolory wykończenia - Wiśniowe i Czarne Satynowe.

 

• Silnik brzmieniowy SuperNATURAL pozwala grać z ekspresją porównywalną do akustycznych fortepianów koncertowych

• Klawiatura Ivory Feel-S z wychwytem zapewnia świetną reakcję i realistyczne czucie

• Wbudowane głośniki generują dynamiczny, donośny dźwięk

• Graj arcydzieła klasyczne z autentycznym brzmieniem fortepiano i klawesynu

• Duży katalog wbudowanych utworów, od klasyki do popularnych etiud takich jak Czerny 100 lub Hanon

• Pokładowy metronom oraz rejestrator; rejestrator pozwala ci nagrywać to co grasz w formie plików MIDI lub audio

• Łatwy w obsłudze, przyjazny dla użytkownika panel z podświetlanym ekranem LCD

• Stylowa, kompaktowa obudowa z klapą

• Energooszczędna technologia pozwalająca osiągać niewiarygodną moc i dynamikę dźwięku przy niewielkim poborze prądu

• Wykończenie w kolorze Wiśniowym i Czarnym Satynowym

Silnik SuperNATURAL Piano

DP90 wsparty jest naszym rewolucyjnym silnikiem SuperNATURAL Piano, zapewniającym perfekcyjne, naturalne brzmienie, które reaguje i odzywa się jak prawdziwy fortepian. Kolor dźwięku zmienia się płynnie reagując na sposób gry, a wybrzmiewanie przebiega naturalnie i organicznie; wybrzmiewający dźwięk nie tylko ścisza się, ale także zmienia swój kolor na delikatniejszy. Każda nuta ma swój charakter podobne jak to ma miejsce w fortepianie akustycznym.

Modelowanie Działania Płyty Rezonansowej

Nasza nowo opracowana funkcja Soundboard Behavior emuluje naturalny charakter wibracji strun w płycie rezonansowej, czego nie można znaleźć w typowym pianinie bazującym na samplingu. Na podstawie modelowania płyty rezonansowej w nagrodzonym V-Piano, ta potężna technologia poprawia czystość dźwięku nawet przy jednoczesnym graniu bardzo wielu nut.

Klawiatura Ivory Feel-S

DP90 wyposażony jest w klawiaturę Ivory Feel-S z wychwytem. Z tą samą progresywną akcją młoteczkową co flagowy model PHA III, potrafi ona zamienić w dźwięk każdy niuans artykulacyjny. Ponadto zapewnia niesamowicie szybką repetycję. Specjalna powłoka białych klawiszy zapewnia unikalny wygląd oraz komfortowe czucie podobne do tego jakie daje klawiatura z kości słoniowej. Dodatkowo klawiatura ta posiada wykończenie, które absorbuje wilgoć powstającą podczas grania.

Mały gabaryt, Potężny Dźwięk

Nowoczesny elegancki design pozwala DP90 pięknie i funkcjonalnie wtopić się do każdego domu. Cicho zamykająca się klapa może być wykorzystana przy otwarciu jako pulpit do nut, a podczas zamknięcia jako płaska powierzchnia. Dwa przepiękne wykończenia są do wyboru - Wiśniowe i Czarne Satynowe. Wbudowane głośniki kreują dynamiczny, rezonujący dźwięk nigdy dotąd nie spotkany w pianinach tej klasy.

Wbudowane Autentyczne Brzmienia Fortepiano i Klawesynu

Oprócz wielu brzmień fortepianów koncertowych, DP90S wyposażony został też w katalog Early Piano, który zawiera cztery brzmienia forte piano oraz dwa klawesynowe. Arcydzieła skomponowane przez takich mistrzów jak Mozart, Beethoven i Chopin mogą być teraz wykonywane na oryginalnych brzmieniach z tamtych okresów; świadomość oraz zrozumienie tamtych kompozycji potęguje możliwość wykorzystania brzmień instrumentów, na których grali i tworzyli ci wybitni kompozytorzy. Do wspólnego grania z innymi instrumentami klasycznymi idealne są brzmienia wczesnych fortepianów w systemach historycznych.

Wbudowany Rejestrator Audio/MIDI z Elastycznym Sterowaniem

Pokładowy rejestrator pozwala na zapis własnych występów jako dane audio lub MIDI - jest to szczególnie wygodne dla pianistów lub uczniów chcących oceniać swoją grę. Na dane audio można również zaaplikować transpozycję, zmianę tempa oraz funkcję Center Cancel. Nagrany plik może być zapisany na pamięci USB, oraz skopiowany do komputera w celu utworzenia płyty audio CD lub załadowania do Internetu.

* Wymagana jest pamięć USB do nagrywania i odtwarzania audio

Łatwe w Obsłudze

DP90 posiada prosty i intuicyjny panel kontrolny, który daje szybki i łatwy dostęp do licznych funkcji pokładowych. Jego podświetlany ekran LCD oraz przejrzysty panel przedni to idealny interfejs dający szybką kontrolę nawet w zaciemnionych miejscach.

Konstrukcja Świadoma Środowiskowo

DP90 zapewnia wysoką skuteczność pomimo niewielkiego zużycia energii elektrycznej. Posiada funkcję Auto OFF, która automatycznie wyłącza instrument po upływie określonego czasu bezczynności. Okres bezczynności może być przełączany pomiędzy 10, 30 (domyślnie), 240 minut, lub off.

 

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka