Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

Slim Phatty

Slim Phatty posiada prawdziwy Moogowski ‘sound’, który zmieści się twoim plecaku i budżecie. Pełnej klasy brzmienie, ścieżka sygnałowa rodem z klasyków Mooga, solidna konstrukcja, intuicyjny interfejs użytkownika oraz pełna kontrola, dzięki temu Slip Phatty zadowoli każdego muzyka.
Slip Phatty to nic innego jak stuprocentowo analogowa ścieżka sygnałowa a do tego arpeggiator i LFO z synchronizac ją przez MIDI i Tap Tempo, połączenie ze światem zewnętrznym przez USB, MIDI i sterowanie napięciowe CV oraz obróbka zewnętrznego sygnału.
Konstrukcja Slim Phatty opiera się na legendarnym Little Phatty, który z kolei pochodzi w prostej linii od legendarnego Minimooga, z jego słynnym i niepowtarzalnym filtrem. Filtr ten w wyjątkowy sposób kształtuje surowe i piękne brzmienia oscylatorów analogowych, ale nie tylko – można nim ‘traktować’ zewnętrzny sygnał audio i sprawić, że inny syntezator, wokal lub gitara nabiorą nowego wyrazu.
Korzystając z tego instrumentu mamy również dostęp no nowoczesnych narzędzi w postaci nowych skal muzycznych, mikrotonalności i innych ‘światowych’ podejść do muzyki. A dzięki zdalnemu edytorowi możemy eksplorować wszelkie ukryte niuanse analogowej syntezy w bezbolesny i czytelny sposób.
Poza interfejsami MIDI i USB mamy do dyspozycji stare dobre sterowanie napięciowe, co daje nam do ręki nieograniczone możliwości brzmieniowe. Modularny styl tworzenia dźwięku przy wykorzystaniu zewnętrznych urządzeń (jak np. efektów Moogerfooger) pozwala na osiąganie poziomów nieosiągalnych wcześniej nawet dla wielkich systemów modularnych.

FIlmy prezentujące możliwości instrumentu:comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka