Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

MP6

W studiu i w trasie, maksimum funkcjonalności dla każdego profesjonalisty.

Podobnie jak w większym bracie, model MP6 posiada odnowioną bibliotekę brzmień akustycznych i elektronicznych instrumentów klawiszowych, z możliwościami ustawień charakteru brzmienia, od zasadniczych podstaw powstawania dźwięku. Podczas pracy w studiu czy w trasie, współcześni pianiści potrzebują instrumentów, które pozwolą im na łatwe i szybkie dostosowanie barw, do nowoczesnych repertuarów. MP 6 to idealny wybór także pod tym względem. mechanizmami nierealistycznymi lub wręcz zabawkowymi. Inaczej jest w MP 6. Całkowicie nowa klawiatura Responsive Hammer to zaawansowany mechanizm młoteczkowy, dostarczający poczucia gry jak na prawdziwym instrumencie akustycznym. Klawiatura została dodatkowo doważona oraz solidne osadzona, tak by zapobiec niechcianym przesunięciom bocznym lub zapadaniom klawiszy, podczas szybkiego grania akordami. Tak jak w modelu MP 10 znajdziemy tutaj także, wykończenie klawiszy imitujące kość słoniową, co zdecydowanie poprawia komfort pracy i pozwala lepiej czuć klawiaturę, podczas szybkiej gry.Brzmienie akustycznego fortepianu koncertowego EX

Model Kawai MP 6 posiada w sobie duszę i bogactwo brzmienia najwyższej klasy fortepianu koncertowego jaki jest produkowany przez tą firmę. Dźwięk fortepianu akustycznego Kawai EX, posiada nieskazitelne piękno i charakterystyczną głębie, wybieraną bardzo często przez koncertujących pianistów. Całość tworzona jest ręcznie, w japońskiej pracowni Shigeru Kawai Piano Research Laboratory, przy pomocy zaawansowanych technik i dbając o precyzję w każdym najdrobniejszym szczególe, co czyni ten instrument jednym z najczęściej wybieranych fortepianów do prestiżowych instytucji muzycznych i sal koncertowych, na całym świecie.

Wysokiej klasy klawiatura Responsive Hammer

Mechanizm Responsive Hammer jaki został zastosowany w modelu MP 6, to 88 pełnowymiarowych, ważonych klawiszy w połączeniu z układem młoteczkowym, dostarczający realistycznych odczuć podczas gry, do złudzenia przypominających pracę klawiatury instrumentu akustycznego.

Złącze USB oraz nagrywanie i odtwarzanie plików MP3/WAV

Najnowsza seria przenośnych pianin MP została wyposażona w podwójne wyjścia USB. Pierwsze z nich pozwala na szybką komunikację w trybie MIDI, z komputerami w systemach Mac lub PC. Drugie z nich obsługuje zewnętrzne pamięci przenośne i dzięki nim mamy ogromne możliwości zapisu swoich barw, ustawień instrumentu, utworów, do wykorzystywania podczas przyszłych występów lub do przesyłania ich innym użytkownikom MP, przy użyciu internetu.

 

Pełen Test przeczytasz na łamach naszego portalu.

http://www.muzykuj.com/testy/instrumenty-klawiszowe/kawai/kawai-mp6-test,449.html

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka