Baza sprzętu

Filtruj po nazwie:
Producent:
Rodzaj instrumentu:
Sklep:

baza sprzętu

XW-G1

Model XW-G1 z kategorii Groove, to syntezator, który pozwala użytkownikom cieszyć się wieloma funkcjami, wykorzystywanymi przez klubowych DJ-ów, na ich cyfrowym sprzęcie. W tym instrumencie typu All-in-one zawarto wszystkie charakterystyczne właściwości DJ-owskiego sprzętu.

Modele syntezatorów CASIO, XW-G1, który łączy w sobie funkcje różnych urządzeń cyfrowych używanych przez klubowych DJ-ów oraz model XW-P1, który ma być prawdziwym syntezatorem do tworzenia dźwięków na żywo i ekspresyjnego grania. Będą to pierwsze, po 20 latach przerwy, syntezatory w ofercie firmy CASIO, która była pionierem wśród tego rodzaju instrumentów w latach 80-tych. Oba model, posiadające smukły korpus i ważące zaledwie 5.4 kg, wyposażono w dziewięć suwaków oraz cztery niezależne potencjometry z możliwością przyporządkowania różnych funkcji, co czyni instrumenty intuicyjnymi i ułatwia kontrolę nad szeroką gamą dźwięków. 

Model XW-G1 z kategorii Groove, to syntezator, który pozwala użytkownikom cieszyć się wieloma funkcjami, wykorzystywanymi przez klubowych DJ-ów, na ich cyfrowym sprzęcie. W tym instrumencie typu All-in-one zawarto wszystkie charakterystyczne właściwości DJ-owskiego sprzętu. Wymienić tu można takie funkcje jak: Step Sequencer, Sample Looper czy zewnętrzne wejście audio, umożliwiające podkładanie głosu. Za pomocą wbudowanych61 klawiszy, użytkownicy mogą nie tylko grać na żywo, mogą też korzystać z klawiatury w celu szybkiego wywołania innych funkcji w trakcie miksowania, dając użytkownikowi rzeczywistą kontrolę nad brzmieniem instrumentu. Sterowanie dźwiękami odbywa się za pośrednictwem układu 9 suwaków, 16 przycisków Step Sequencer i 4 pokręteł, rozmieszczonych po lewej stronie, w górnym panelu syntezatora. Podczas występów na żywo, przydatny z pewnością też będzie wielofunkcyjny przycisk, który pozwala przypisać użytkownikowi istotne funkcje na konkretne klawisze.

Kontrolery:

Wyraź swoje emocję poprzez płynną ingerencję w brzmienie. Za pomocą 8 suwaków oraz 4 dużych potencjometrów obrotowych to łatwe. Takiej kontroli w tak niskiej cenie nie oferował dotąd nikt. 

Step Sequencer:

Za jego pomocą stworzysz w bardzo prosty sposób cały szkielet perkusyjny, czy też ścieżki syntezatorów lub basów. Nagrany w ten sposób materiał możesz dowolnie transponować za pomocą klawiatury, gdyż procesor Casio rozkłada zagraną melodię w odpowiedniej tonacji w zależności od naciśniętego klawisza. Oba modele nowych syntezatorów CASIO mogą być zasilane z ogniw suchych baterii, co umożliwia użycie instrumentów od gry na scenie po występy na ulicach.

comments powered by Disqus

Komentarze Facebooka