aktualności

02.08.2017r.

Yamaha Clavinova CSP 170/ 150

To zupełnie nowe modele w ofercie Yamahy. Postawiono w nich na szybką, łatwą naukę gry bez frustracji. W serii CSP zagościła technologia Stream Lights. To małe diody, które wskażą nam który klawisz w danym momencie mamy naciskać. Oczywiście wszystko odbywa się za pomocą dołączonej aplikacji na tablet. Wybieramy naszą ulubioną piosenkę uwaga… audio, a aplikacja rozszyfruje i pokaże nam zapis nutowy, a następnie wyświetli to na klawiaturze. 

Oto film z prezentacją jak to działa:

Przy pomocy aplikacji będziemy mogli tworzyć zaawansowane podziały klawiatury w bardzo prosty sposób, na wzór programu MainStage. 

Model CSP-170 posiada drewnianą klawiaturę NWX, natomiast CSP-150 klawiaturę GX3X. Reszta parametrów jest taka sama. Znajdziemy w nich brzmienia Yamaha CFX, Bosendorfer Imperial. Pozostałych brzmień mamy aż 692, a polifonia wynosi 256 głosów. Na pokładzie nowych modeli znalazł się również harmonizer wokalny  i będzie on dobrym uzupełnieniem do 470 Styli muzycznych. Właściciele serii Clavinova cenią sobie funkcję Piano Room i ta również znalazła się w nowych modelach. Instrumenty potrafią nagrywać Audio w formatach WAV oraz AAC. Modele różnią się nagłośnieniem. Oczywiście w modelu wyższym jest ono lepszej jakości i głośniejsze. 

Oto film prezentujący serię CSP:

Więcej na stronie producenta.

Link

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com