aktualności

28.10.2020r.

Teenage Engineering wypuszcza dwa nowe Pocket Operatory!

Teenage Engineering wypuszcza dwa nowe Pocket Operatory!

Teenage Engineering wypuszcza dwa nowe Pocket Operatory! Warto wspomnieć, że nie tylko Szwedzi maczali palce przy nowych "kalkulatorkach", ale także Japończycy, znani i cenieni twórcy gier - firma Capcom! Fani gier Mega Man i Street Fighter będą zadowoleni podwójnie!

W ramach małego przypomnienia, gdyby ktoś nie wiedział - Pocket Operators, to seria kompaktowych muzycznych urządzeń ze studyjną jakością brzmienia i elastycznością pod kątem tworzenia muzyki. Nadają się świetnie do produkcji w podróży, czy w plenerze, ale nie tylko. Niejedni wykrzesują z tych urządzeń naprawdę wiele nie tylko w studiu, ale i na scenie!

Pierwszą nowością jest PO-133 Street Fighter - to micro sampler z 40-sekundową pamięcią i wbudowanym mikrofonem. Dostarczany jest wraz z wbudowanymi efektami i samplami bazującymi na serii gier Street Fighter.

Drugą nowością jest PO-128 Mega Man, czyli syntezator i sekwencer bazujący na serii gier Maga Man. Ten Pocket Operator pozwala także kontrolować  różne parametry, efekt glide, czy tak zwane efekty punch-in, pozwalające na dodawanie wariacji w czasie rzeczywistym.

Zostań prawdziwym dźwiękowym Street Fighterem lub Mega Manem! :>