aktualności

12.11.2019r.

Teenage Engineering PO-137 Rick and Morty!

Teenage Engineering PO-137 Rick and Morty!

 Teenage Engineering ogłosił dostępnośc nowego, limitowanego Pocket Operatora! Jest to syntezator PO-137, będący owocem współpracy z Justinem Roilandem – twórcą serialu „Rick and Morty”.

 

PO-137 to limitowany syntezator wokalny (coś na bazie modułu PO-35 Speak) wykorzystujący próbki z wbudowanym mikrofonem. Na pokładzie jest też sekwencer krokowy. Oferuje 8 różnych efektów wokalnych (Voice Character) nagranych oczywiście przez Justina Roilanda, nawiązujących bezpośrednio do postaci z serialu „Rick and Morty”. 

Jak to w przypadku Teenage Engineering - wizualne atrakcje są bardzo ważne! Dlatego do serialu odnoszą się także grafiki widoczne na wyświetlaczu oraz opisy przycisków. Tak jak w przypadku PO-35 Speak, tak tutaj syntezator oferuje 15 komórek pamięci, a łączny czas zapisu wynosi 120 sekund (po 8 na każdą komórkę). Do dyspozycji mamy też kilka innych funkcji i algorytmów.

Podobnie jak inne modele z rodziny Pocekt Operator, także PO-137 oferuje wejście i wyjście AUDIO/SYNC typu jack 1/8” oraz wbudowany głośnik, a także zasilany jest dwoma bateriami AAA. 

Jest to edycja limitowana, także radzimy się spieszyć z zakupem! ;)

oto film prezentujący możliwości sprzętu: