aktualności

20.09.2018r.

ROLAND JUNO-DS76

Roland prezentuje JUNO-DS76 najnowszy model do popularnej serii syntezatorów JUNO-DS. Podobnie jak wszystkie modele JUNO-DS, JUNO-DS76 cechuje się lekką konstrukcją ułatwiającą podróżowanie, szeroką gamą profesjonalnych dźwięków do gry dowolnego gatunku muzyki oraz obsługą mobilnego odtwarzania z użyciem baterii. JUNO-DS76 wyposażony w 76-klawiszową klawiaturę syntezatorową jest idealnym wyborem dla graczy, którzy chcą poszerzyć swoją ofertę muzyczną o wiele dźwięków na podzielonej klawiaturze.

Oto prróbki brzmień:

 

Idealna dla ambitnych nowych zespołów, seria JUNO-DS oferuje instrumenty nowej generacji, które są ultraprzenośne i łatwe w obsłudze. Lekka, ale wytrzymała konstrukcja i opływowa praca sprawiają, że instrumenty są łatwe do załadowania i konfiguracji, dzięki czemu użytkownicy mogą skupić się na swoich muzycznych osiągach bez rozpraszania uwagi. Wypełnione elastycznymi funkcjami, takimi jak gotowe do odtwarzania dźwięki, wbudowane pady do odtwarzania dźwięku, sekwencer wzorców do tworzenia oryginalnych utworów i wiele innych, JUNO-DS umożliwia graczom wzięcie udziału w każdym scenariuszu twórczym.

 

Dla klawiszowców, którzy najczęściej grają na organach, syntezatorach i innych dźwiękach, 76-klawiszowa klawiatura w JUNO-DS76 zapewnia większy komfort gry, gdy różne dźwięki są przypisane do górnych i dolnych partii. Klawisze są również trochę dłuższe niż standardowa klawiatura keyboardowa, zapewniając płynne i spójne wrażenie gry, niezależnie od miejsca wciśnięcia. A dzięki wadze zaledwie 6,9 kg, JUNO-DS76 jest znacznie bardziej przenośny niż typowe syntezatory 76-klawiszowe.

 

Nowy JUNO-DS76 łączy dwa istniejące modele z linii JUNO-DS. Z 61-klawiszową syntezatorową klawiaturą, JUNO-DS61 zawiera wszystkie potężne funkcje JUNO-DS w łatwym do przenoszenia instrumencie dla podróżujących użytkowników. JUNO-DS88 wyposażony w 88 klawiszy ważonych jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla profesjonalistów z dziedziny fortepianu, jak i dla poważnych studentów fortepianu. Klawiatura Rolanda Ivory Feel-G z progresywnym uderzeniem młotka zapewnia najwyższą jakość dotyku i gry dla ekspresyjnych brzmień fortepianowych JUNO-DS przy zachowaniu lekkości instrumentu i łatwości przenoszenia.

Dowiedz się więcej o JUNO-DS76 i całej serii JUNO-DS na Roland.com.