aktualności

06.01.2017r.

Roland GO:Piano

Czy zawsze chciałeś zacząć grać na pianinie, ale nie miałeś wystarczającej ilości miejsca lub budżetu na pełno wymiarowy instrument? Roland GO:PIANO rozwiązuje wszystkie te problemy, pozwalając Ci zmienić swoje marzenia w rzeczywistość. Przystępne GO:PIANO jest wysokiej klasy, przenośnym rozwiązaniem, które sprawia, że nauka jest łatwa i przyjemna. Cechuje go autentyczne brzmienie i wywodzące się z tradycji Rolanda odczucie gry na domowym pianinie klasy premium, ponadto posiada Bluetooth® do pracy z muzycznymi aplikacjami edukacyjnymi na Twoich ulubionych mobilnych urządzeniach. Dodane wbudowanych głośniki, poręczne i praktyczne funkcje sprawiają, że GO:PIANO jest perfekcyjnym towarzyszem do Twojej rozpoczynającej się przygody muzycznej.

Podczas gdy GO:PIANO jest ekstremalnie przenośne, jego klawiatura nadal dostarcza autentycznego odczucia i odpowiedzi. 61 klawiszy ma standardową wielkość i kształt, co sprawia, że powierzchnia grania daje naturalne odczucie akustycznego grand piana. To kluczowy czynnik kiedy zaczynasz swoją przygodę z pianinem, ponieważ ułatwi przejście na bardziej tradycyjny instrument w przyszłości. Również wtedy Twoje GO:PIANO będzie świetnym przenośnym pianinem do użycia w każdym miejscu Twojego domu oraz podczas podróży.

GO:PIANO dzięki wbudowanemu wsparciu Bluetooth pozwala Ci czerpać korzyści ze wszystkich edukacyjnych opcji dostępnych na smartfonach i tabletach. Jest wiele wyśmienitych aplikacji i lekcji online do szybkiego rozpoczęcia nauki, zanim zaczniesz pobierać lekcję u nauczyciela. Możesz dodać trochę rozrywki do swojej gry poprzez podłączenie swoich ulubionych piosenek z muzycznej biblioteki bezprzewodowo poprzez głośniki lub wyjście słuchawkowe GO:PIANO.

Możesz delektować się grą na swoim GO:PIANO praktycznie wszędzie, dzięki jego kompaktowości, lekkości i wbudowanym głośnikom. Możliwość pracy bateryjnej pozwala Ci zabierać Twoje pianino gdziekolwiek zechcesz, nawet na zewnątrz. Podłączenie słuchawek automatycznie wycisza głośniki, oznacza to dla Ciebie możliwość ćwiczeń niezależnie od pory dnia, bez narażania się otoczeniu.

Pokładowe brzmienia GO:PIANO wywodzą się z najlepszych instrumentów domowych Rolanda. Zupełnie jak w doskonałym akustycznym pianinie każdy klawisz ma swój własny charakter, a kolory tonalne zmieniają się płynnie w odpowiedzi na Twój dotyk/ To ważna cecha, ponieważ inspiruje Cię do doskonalenia warsztatu i spełnienia Twoich muzycznych ambicji. GO:PIANO posiada brzmienia pianina elektrycznego, organów i inne, pozwalając na czerpanie radości z odkrywania różnych stylów muzycznych.

Specyfikacja:

  • Wydajność pianina klasy premium w kompaktowym i przystępnym instrumencie
  • 61 klawiszowa klawiatura ze standardową pełnowymiarową klawiaturą i autentyczną odpowiedzią na dotyk
  • Uznane brzmienia pianina Rolanda z 128 głosami polifonii
  • Zawarte również brzmienia elektrycznego pianina, organów i inne dla odkrywania różnych stylów
  • Wsparcie Bleutooth audio/Midi dla połączeń z Twoim smartfonem lub tabletem
  • Graj z wbudowanymi głośnikami lub słuchawkami
  • Metronom, transpozycja i nagrywanie do wspierania codziennych ćwiczeń
  • Lekkość, gotowość do pracy w podróży, możliwość zasilania bateryjnego

Więcej na stronie producenta.

Link

 

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com