aktualności

20.09.2018r.

ROLAND AX-EDGE KEYTAR

Roland prezentuje AX-Edge Keytar, syntezator stworzony do gry w pozycji stojącej z pasem ramiennym. Bazując na dekadach udoskonalania i wkładu artystów z całego świata, AX-Edge oferuje 49 pełnowymiarowych klawiszy oraz profesjonalny zestaw dźwiękowy stworzony specjalnie dla keytarystów. Oferuje również elegancki, nowoczesny design z wyjątkową możliwością wymiany listwy Edge Blades i dostosowania wyglądu instrumentu. Kompaktowy i zasilany bateryjnie AX-Edge to potężny mobilny instrument, który pozwala wykonywać kluczowe czynności na scenie i umieszczać płynącą z niego muzykę w centrum uwagi. 

 

AX-Edge zapewnia imponujący wygląd, która wyróżnia każdego muzyka grającego na żywo. Modele są dostępne w czarnymi lub białym wykończeniu, a czarny model posiada całkowicie czarną klawiaturę dla mrocznego, wyrafinowanego wyglądu. Każdy AX-Edge posiada w zestawie dodatkową listwę Edge Blade (srebrną dla modelu czarnego oraz złotą dla białego), pozwalając na tworzenie świeżego looku, który dopełni styl twojego występu.

 

Wewnątrz AX-Edge jest starannie dobrany zestaw dźwiękowy sterowany najnowszymi technologiami dźwiękowymi Rolanda. Zoptymalizowane pod kątem występów na scenie, dźwięki są zaprojektowane tak, aby wybijać się nawet w głośnych zespołach. Dedykowane przyciski pozwalają na natychmiastowy dostęp do najważniejszych dla keytarzysty brzmień, niezależnie czy grasz solo czy z zespołem. 

 

Użytkownik może personalizować dźwięki, łącząc się bezprzewodowo z aplikacją edytora AX-Edge za pomocą interfejsu Bluetooth MIDI. Podziały i warstwy pełni korzystać z ekspansywnej, pełnowymiarowej klawiatury, a bogactwo zadziwiających efektów, zapewniają dopracowany, studyjny dźwięk w każdym miejscu. A dzięki funkcji Tone Remain można płynnie przełączać dźwięki bez przedwczesnych odcinek efektu.

 

Dzięki bardzo intuicyjnemu sterowaniu szyją, AX-Edge oferuje maksimum ekspresji do przenoszenia występów na nowy poziom. Dostępny jest pasek modulacji, przyciski portamento, hold, oktawy i przycisków zmiany programu oraz szereg możliwych do przypisania kontrolek, które można dostosować do dowolnego stylu występu.

 

Zasilany akumulatorami Ni-MH AX-Edge zapewnia do czterech pełnych godzin mobilnego czasu odtwarzania. Instrument może być również zasilany za pomocą zasilacza sieciowego. 

Dowiedz się więcej o AX-Edge Keytar  i odwiedź Roland.com.