aktualności

27.11.2018r.

Program wsparcia dla edukacji muzycznej

Program wsparcia dla edukacji muzycznej

Wychodząc naprzeciw szlachetnym inicjatywom muzycznym, od małych kursów i “szkółek” produkcji muzycznej, szkół policealnych aż do studiów wyższych, dystrybutor Audiotech ogłasza nabór wniosków na program wsparcia dla edukacji muzycznej.

W zależności od zastosowania w programie do wyboru są 3 rodzaje zestawów:

•Basic working stations – 10 interfejsów scarlett 2i2, na 10 stanowisk produkcyjnych.

•Producer multi-track working stations – 2 zestawy do nagrań wielośladowych, składające się z interfejsu Scarlett 18i8 oraz rozszerzenia Scarlett Octopre.

•Producer multi-track advanced working station – 1 zestaw do nagrań wielośladowych oraz wielośladowego wypuszczania dźwięku na zewnątrz. Zestaw składa się z interfejsu Scarlett 18i20 i Scarlett Octopre Dynamic. 

O tym do kogo trafi jeden z powyższych zestawów zadecyduje uzasadnienie złożone razem z wnioskiem. Wnioski rozpatrzy specjalna komisja w składzie Artur Zaremba (Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku), Adam Milwiw-Baron (Szkoła Muzyki Nowoczesnej), Tomasz Wróblewski (Estrada i Studio).

Wnioski należy składać za pomocą formularza, który znajdziecie TUTAJ do 31 grudnia 2018. Rozstrzygnięcie wniosków zostanie opublikowane na stronie Audiotech 10 stycznia 2019.

Powodzenia!