aktualności

12.01.2018r.

Nowi nabywcy klawiatur M-Audio otrzymają prezent.

Uwaga! Nowi nabywcy klawiatur M-Audio serii Keystation, CODE Black i Oxygen otrzymają pięć bezpłatnych lekcji z Melodics!

Aplikacja Melodics dostosowuje się do możliwości użytkownika i jego gustów muzycznych. Pozwala doskonalić technikę gry na klawiaturze, kontrolerze padów i na perkusji sterowanej MIDI.

Gdy kupisz jedną z wyżej wymiennych klawiatur, zarejestruj zakup na stronie producenta M-Audio. Po rejestracji będziesz mógł pobrać bezpłatne lekcje! 

Czym jest Melodics?

Bezpłatne lekcje z Melodics pomagają rozwinąć umiejętności gry i wykonania za pomocą platformy zaprojektowanej specjalnie do zaangażowanego uczenia się gry na łatwym do opanowania interfejsie. Aplikacją Melodics dostosowuje się do możliwości użytkownika i jego gustów muzycznych, tak aby doskonalić technikę gry na klawiaturze, kontrolerze padów i na perkusji MIDI-centric.

Melodics łączy w sobie przyjazny, intuicyjny i inspirujący interfejs użytkownika, oparty na unikatowym uczeniu adaptacyjnym, mechanice motywacji i niestandardowych wyzwaniach zachęcających użytkowników do uczenia się różnych technik, koncepcji i gatunków.
Melodics reprezentuje dwie szkoły myślenia, tradycyjne oprogramowanie audio, znane tysiącom producentów oraz zaangażowane podejście do nauki. Bardziej przypomina grę, gdzie przy każdej sesji buduje się pamięć mięśniową, poprawia technikę i poznaje kontroler.

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com