aktualności

27.07.2022r.

Katana-Air Wzmacniacz Gitarowy

Najlepsze brzmienie, bezprzewodowa wolność

Poznaj pierwszy na świecie, całkowicie bezprzewodowy wzmacniacz gitarowy Katana-Air. Posiadająca nowatorską bezprzewodową technologię gitarową rozwijaną przez BOSS Katana-Air daje Ci wolność gry i ćwiczeń bez plątaniny kabli gitarowych. Dzięki pracy bateryjnej, nie ma potrzeby podłączania zasilacza AC, więc możesz grać dosłownie wszędzie!

Pomimo kompaktowej wielkości Katana-Air bardzo poważnie podchodzi do jakości brzmienia. Wyposażony w najlepsze dźwięki wzmocnienia i efekty z najwyższych modeli wzmacniaczy Katana, ten bezprzewodowy produkt dostarcza gitarowego brzmienia z najlepszej półki dla każdego stylu muzyki. Aby jeszcze bardziej zwiększyć wygodę korzystania z kabli, możesz bezprzewodowo edytować i porządkować dźwięki za pomocą dedykowanej aplikacji i grać z utworami przesyłanymi strumieniowo ze smartfona. Z innowacyjną Katana-Air i Twoją ulubioną gitarą, gra stała się jeszcze bardziej wygodna i inspirująca.

 • Całkowicie bezprzewodowy wzmacniacz gitarowy z nowo opracowaną technologią BOSS zapewnia solidny dźwięk o ultra-niskiej latencji
 • Niestandardowy bezprzewodowy nadajnik podłącza się do dowolnej gitary elektrycznej i ładuje, gdy jest zadokowany w wzmacniaczu
 • Nadajnik zapewnia 12 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu i automatycznie przechodzi w tryb czuwania, aby oszczędzać baterię, gdy nie zostanie wykryta żadna aktywność
 • Zawsze gotowy do gry, z czujnikiem ruchu w nadajniku, który natychmiast budzi wzmacniacz z energooszczędnego trybu
 • Dźwięki premium pochodzące z serii wzmacniaczy scenicznych Katana, z pięcioma unikalnymi charakterystykami i dostępem do ponad 50 światowej klasy efektów BOSS
 • Sześć wbudowanych pamięci do przechowywania ulubionych ustawień wzmacniacza i efektów
 • Potężny system głośników stereo z pełnym dźwiękiem i mocą do 30 watów *
 • Edytuj i organizuj dźwięki bezprzewodowo za pomocą aplikacji BOSS Tone Studio na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android
 • Graj razem z muzyką przesyłaną bezprzewodowo z urządzenia mobilnego przez Bluetooth® 
 • Zasilany przez osiem baterii AA lub zawarty zasilacz AC
 • Wejście aux do podłączania urządzeń przewodowych, a także słuchawek / nagrań do cichej praktyki i produkcji muzycznej
 • Kontroluj efekty i nie tylko dzięki opcjonalnemu pedałowi EV-1-WL Wireless MIDI Expression 

*Katana-Air wytwarza 30 watów mocy po podłączeniu do prądu zmiennego i 20 watów mocy podczas pracy na bateriach.

Wyjątkowa wygoda przy koncertach i ćwiczeniach

Dzięki doskonałemu silnikowi brzmieniowemu Katana i obsłudze bezprzewodowej, Katana-Air pozwala cieszyć się bogatymi, dynamicznymi brzmieniami gitar - w połączeniu z zaawansowanymi efektami BOSS - zawsze i wszędzie. A to oznacza, że będziesz grał częściej, poprawiał swoje umiejętności i bawił się lepiej. Kiedy chcesz jammować w domu, nie musisz ustawiać dużego zestawu ani polegać na suchym, kartonowym brzmieniu małego wzmacniacza do ćwiczeń. Wystarczy podłączyć nadajnik Katana-Air do gitary i zacząć grać doskonale brzmiące riffy z dowolnego miejsca w pokoju! Dzięki kompaktowym rozmiarom i możliwości działania na bateriach, Katana-Air jest równie doskonałym towarzyszem podczas podróży, imprez, jam sessions z przyjaciółmi i nie tylko. 

Wysoka wydajność technologii bezprzewodowej firmy BOSS

Katana-Air wykorzystuje cyfrową gitarową technologię bezprzewodową z niską latencją , opracowaną przez firmę BOSS, zapewniającą przejrzyste brzmienie i ultraszybką reakcję bez opóźnień i przerw. Dołączony do zestawu nadajnik bezprzewodowy można podłączyć do dowolnej gitary elektrycznej  i ma wskaźniki zasilania oraz stanu baterii. Wygodny port dokowania wzmacniacza ładuje akumulator w przekaźniku, zapewniając do 12 godzin ciągłego odtwarzania. 

 

Zawsze Gotowy do Gry

Kiedykolwiek nadejdzie inspiracja , Katana-Air jest zawsze gotowa. Działa w trybie gotowości, aby oszczędzać energię, gdy  nie jest używany, i natychmiast budzi się, gdy nadajnik wykryje ruch. Po prostu zostaw nadajnik podłączony do gitary i włącz wzmacniacz podnosząc instrument! Gdy przestaniesz grać, nadajnik powraca do trybu czuwania, aby oszczędzać energię. Ponadto nadajnik automatycznie ustanawia optymalne połączenie bezprzewodowe, gdy jest zadokowany do ładowania, więc nie wymaga skomplikowanej konfiguracji.

Wzmacniacz premium Katana i efekty brzmieniowe

Wyposażone w takie same tony i sterowanie kształtowaniem dźwięku, jakie można znaleźć w innych wzmacniaczach serii Katana, Katana-Air oferuje inspirujące brzmienia dla każdego stylu. Pięć kanałów dostarcza szeroki zakres brzmień od przejrzyście czystego do Brown BOSSa. Jest nawet charakterystyka akustyczna zoptymalizowana do grania na gitarze akustyczno-elektrycznej. Wzmacniacz zapewnia również zintegrowany dostęp do ponad 50 efektów BOSS, w tym mod, opóźnienia, efekty pogłosu zoptymalizowane dla systemu głośników stereo Katana-Air. Dzięki sześciu wbudowanym pamięciom możesz w każdej chwili zapisać i przywołać ulubione ustawienia wzmacniacza i efektów.

BOSS Tone Studio na iOS i urządzenia z Androidem

Katana-Air jest jeszcze bardziej wydajna dzięki obsłudze bezprzewodowej komunikacji zewnętrznej przez Bluetooth. Dostępna dla urządzeń z systemem iOS i Android dedykowana aplikacja BOSS Tone Studio zapewnia pełną kontrolę nad Katana-Air bezpośrednio z poziomu smartfona lub tabletu. Możesz także zapisać konfigurację w pamięci wzmacniacza, uporządkować biblioteki brzmień na swoim urządzeniu i pobrać darmowe kolekcje bezpośrednio z BOSS Tone Central. 

Słuchaj swojej ulubionej muzyki i graj razem z nią

Katana-Air to prawdziwy wzmacniacz stereofoniczny z dwoma niestandardowymi głośnikami i mocą do 30 watów, oferujący potężny, bogaty dźwięk zarówno dla wzmocnienia gitary, jak i reprodukcji dźwięku w pełnym zakresie. Przez Bluetooth możesz przesyłać strumieniowo muzykę z urządzenia mobilnego i grać razem z popularnymi utworami, podkładami, lekcjami YouTube i wieloma innymi. A kiedy po prostu chcesz się zrelaksować, Katana-Air może służyć jako wysokiej jakości głośnik przenośny Bluetooth, abyś mógł cieszyć się muzyką z biblioteki muzycznej. 

Produkcja muzyczna i ciche ćwiczenia

Katana-Air posiada również wyjścia stereo do słuchawek/nagrywania z symulacją gitarową. To pozwala Ci nagrywać bezpośrednio najwyższej jakości dźwięki i efekty w oprogramowaniu produkcyjnym i cieszyć się inspirującym brzmieniem stereo, podczas cichych ćwiczeń ze słuchawkami. Możliwe jest nawet dostosowanie pozycji mikrofonu za pomocą kontrolki Air Feel w aplikacji BOSS Tone Studio.