aktualności

09.01.2017r.

ROLAND GO:MIXER

Jeśli nie wiesz jak podlączyć gitarę, klawisze, czy mikrofon do swojego smartfona by zrobić lepszej jakości streaming, to Roland ma coś dla Ciebie. Tym „czymś” jest mały mikser. Dzięki jakości nagrywania obrazu przez dzisiejsze smartfony, nagrywanie występów muzycznych i innych materiałów nigdy nie było prostsze. Jednak nagranie wysokiej jakości śladu audio wraz z obrazem zawsze niosło ze sobą potrzebę używania skomplikowanych zestawów urządzeń zewnętrznych i pochłaniającą dużo czasu edycję podczas post-produkcji. GO:MIXER upraszcza proces produkcji, umożliwiając użytkownikom dogrywanie audio do wideo bezpośrednio do smartfona w czasie rzeczywistym.

 

GO:MIXER pozwala na podłączenie do pięciu źródeł jednocześnie przez wejścia mikrofonowe, gitarowe/basowe, klawisz stereo oraz dwa urządzenia liniowe stereo (jak np. odtwarzacze muzyczne, maszyny perkusyjne, itd.). Gałki na panelu frontowym zapewniają natychmiastową kontrolę poziomu mikrofonu i instrumentów. Mikser posiada również stereofoniczne wyjście jack do monitorowania sygnału za pomocą słuchawek lub zewnętrznego systemu nagłośnienia, dodatkowo dedykowaną gałkę na panelu do kontroli głośności.

 

Jedno z wejść liniowych GO:MIXER`a oferuje wybieralną funkcję Center Cancel, która redukuje poziom głośności głównego wokalu w utworze muzycznym. Jest to przydatna funkcja dla wokalistów, którzy mogą tworzyć utwory w stylu karaoke natychmiast.

 

Urządzenie kompatybilne jest zarówno z Androidem jak i iOS. 

Więcej na stronie producenta.

Link

skontaktuj się z nami
2011 © muzykuj.com. Wszystkie prawa zastrzeżone.
e-mail: pawel(at)muzykuj.com