aktualności

16.11.2018r.

DEXIBELL PIANO MEETING

DEXIBELL PIANO MEETING

Dystrybutor włoskiej marki Dexibell zaprasza wszystkich miłośników instrumentów klawiszowych na DEXIBELL PIANO MEETING.

 Już 20 i 21 listopada br. będziesz mógł na żywo zapoznać się i ocenić możliwości włoskich pianin cyfrowych. 

Prezentacja i testy odbędą się w godzinach: 10.00-16.00 w siedzibie SoundTrade, w Piasecznie, ul. Kineskopowa 1, budynek D.

UWAGA: Liczba osób ograniczona. Aby wziąć udział w spotkaniu należy wysłać zgłoszenie na adres:   hmiziolek@soundtrade.pl . Wstęp tylko dla osób, które otrzymają mailowe potwierdzenie zapisu. Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada br., do godz. 20.00.

Dodatkowych informacji udziela Hubert Miziołek, tel. 502 704 239.

Niedawno włoski producent wprowadził na rynek flagowy model pianina cyfrowego VIVO S9. To świetna okazja, żeby zaprezentować szerzej polskim instrumentalistom markę Dexibell.

Unikalna technologia T2L w instrumentach DEXIBELL oferuje brzmienia wyjątkowej jakości w przetwarzaniu 24 bit/48 kHz. Możliwość ustawienia niemalże każdego parametru brzmienia pozwala w łatwy sposób dostosować je do własnych preferencji. Instrumenty Dexibell są ręcznie składane we Włoszech z najwyższą dbałością o jakość. Brzmienie, funkcjonalność i jakość wykonania sprawiają, że pianina te szybko zdobyły uznanie profesjonalistów i z powodzeniem konkurują z najbardziej uznanymi markami w segmencie instrumentów klawiszowych na świecie. 

Oto niewielka próbka możliwości VIVO S9