aktualności

11.09.2022r.

BOSS DUAL CUBE LX

Niezwykle wszechstronny wzmacniacz biurkowy z profesjonalnymi brzmieniami i efektami, ekspansywnym dźwiękiem stereo i rozszerzonym zakresem do występów, nagrywania i transmisji na żywo.

 

Od ponad czterech dekad wzmacniacze CUBE przynoszą wyjątkową wartość muzykom na całym świecie, oferując wspaniały dźwięk i wszechstronne funkcje w przenośnych konstrukcjach, które można zabrać wszędzie. Wzmacniacz gitarowy DUAL CUBE LX kontynuuje tę długą tradycję, ewoluując wraz z najnowszymi osiągnięciami firmy BOSS dla niezrównanej elastyczności. Ta biurkowa potęga jest najlepszym gitarowym wzmacniaczem do ćwiczeń domowych i do grania z przyjaciółmi. Dzięki szerokiej gamie opcji łączności, jego zakres obejmuje występy, nagrywanie i wiele innych zastosowań.

 Najważniejsze cechy:

 • Ultraprzenośny stereofoniczny wzmacniacz gitarowy z profesjonalnym dźwiękiem i funkcjami
 • Dwa specjalnie zaprojektowane 4-calowe głośniki
 • 10-watowy stereofoniczny wzmacniacz mocy (2 x 5 watów)
 • Osiem nowo opracowanych typów wzmacniaczy gitarowych oraz jeden rodzaj przedwzmacniacza mikrofonowego
 • Siedem wbudowanych efektów z szczegółową edycją za pomocą aplikacji DUAL CUBE LX Editor 
 • Tryb wejścia stereo z szerokim, wciągającym brzmieniem dla urządzeń modelujących i pedałów stereo
 • Trzypasmowy korektor
 • Przechowuj ustawienia wzmacniacza i efektów w 27 pamięciach (3 pamięci dla każdego typu wzmacniacza)
 • Zasilany przez zasilacz sieciowy (w zestawie) lub przez osiem baterii AA 
 • Wyjście liniowe stereo z emulacją omikrofonowanego głośnika
 • Gniazdo Phones/Rec z obsługą wbudowanego mikrofonu słuchawkowego
 • Audio USB do bezpośredniego nagrywania i transmisji na żywo 
 • Gniazdo Control dla maksymalnie dwóch zewnętrznych przełączników nożnych
 • Gniazdo i-CUBE Link/Aux In do odtwarzania dźwięku
 • Możliwość wyboru funkcji Loopback dla USB i i-CUBE Link/Aux In
 • Wbudowany looper (wymaga opcjonalnego przełącznika nożnego)
 • Złącze dla opcjonalnego adaptera Bluetooth® Audio MIDI Dual Adapter (BT-DUAL)

Złap Chwilę

Dzięki kompaktowym rozmiarom i autentycznym brzmieniom BOSS, DUAL CUBE LX zapewnia dużą satysfakcję z codziennego grania w domu. Niezwykle elastyczna konstrukcja pozwala pójść znacznie dalej, zapewniając zaawansowane funkcje, które znacznie wykraczają poza możliwości innych wzmacniaczy stacjonarnych.

Ćwicz i Graj Gdziekolwiek  

Wewnątrz i na zewnątrz, ciesz się potężnym, wciągającym dźwiękiem dzięki specjalnie zaprojektowanym głośnikom stereo i wszechstronnemu zasilaniu za pomocą dołączonego zasilacza AC lub ośmiu baterii AA.

Występuj Na Scenie

Użyj stereofonicznych gniazd Line Out, aby bezpośrednio podłączyć się do systemu PA i grać z profesjonalnymi brzmieniami wzmacniaczy BOSS, wraz z emulacją kolumny mikrofonowej i ekspansywnymi efektami stereo. 

Nagrywaj w Swoim Ulubionym DAW

Użyj DUAL CUBE LX do przechwytywania gotowych do miksowania brzmień w oprogramowaniu muzycznym na komputerze lub urządzeniu mobilnym przez USB lub i-CUBE-Link.

Ulepsz Swoje Transmisje na Żywo

Dzięki złączu Phones/Rec i regulacji głośności mikrofonu możesz uchwycić swój głos za pomocą mikrofonu słuchawek i wysłać go do wyjść USB i i-CUBE Link wraz z dźwiękiem gitary. 

Graj z Podkładem Muzycznym

DUAL CUBE LX oferuje wiele sposobów odtwarzania wraz z podkładem muzycznym z urządzenia mobilnego lub komputera, w tym stereofoniczne wejście aux, USB i i-CUBE Link Loopback oraz opcjonalny adapter Bluetooth®. 

 

Autentyczne Brzmienia Wzmacniacza

Dzięki precyzyjnie dostrojonemu systemowi głośników stereo, DUAL CUBE LX wytwarza pełne, mocne brzmienie gitary, które przeczy małym rozmiarom wzmacniacza. Wybierz jeden z ośmiu wszechstronnych rodzajów wzmacniaczy, wszystkie z naturalnym wrażeniem i organiczną reakcją, dopracowaną przez dziesięciolecia rozwoju wzmacniaczy BOSS. Bez względu na swój styl i poziom umiejętności, znajdziesz ekspresyjne brzmienia do budowania technik i wykonania inspirujących występów. Istnieje również dedykowany typ przedwzmacniacza mikrofonowego, który pozwala wykorzystać wzmacniacz jako przenośny system PA dla wokalu.

Wbudowane Efekty BOSS 

DUAL CUBE LX zawiera różnorodne efekty stereo i mono firmy BOSS do wzmocnienia dźwięku. Po wyjęciu z pudełka możesz urozmaicić brzmienia za pomocą czterech typów efektów modulacyjnych lub Heavy Octave i dodać otoczenie z opóźnieniem lub dwoma rodzajami pogłosu. Jeśli chcesz wejść jeszcze głębiej, możesz zmienić efekty i dostosować ustawienia za pomocą edytora DUAL CUBE LX. 

 

Szczegółowa Personalizacja Dźwięku

Intuicyjne elementy sterujące panelu w DUAL CUBE LX ułatwiają tworzenie przekonujących brzmień w danej chwili. Każdy typ wzmacniacza zawiera trzy pamięci użytkownika, co pozwala na przechowywanie wszystkich ustawień pokręteł w celu szybkiego przywołania. Dzięki DUAL CUBE LX Editor możesz odkrywać świat dodatkowej mocy twórczej. Wybierz różne warianty wzmacniaczy i efektów, dostosuj szczegółowe parametry i wiele więcej z poziomu komputera Mac lub Windows. 

 

Wejście Stereo dla Urządzeń Modelujących i Pedalboardów

DUAL CUBE LX posiada specjalny typ wzmacniacza Stereo do podłączania urządzeń stereo, wraz z zaawansowanym przetwarzaniem przestrzennym, które sprawia, że brzmi, jakbyś grał przez znacznie większą obudowę. Domyślnie zapewnia bogaty, pełnozakresowy dźwięk dla procesora wzmacniacza/efektów, takiego jak GT-1000, GT-1000CORE, GX-100, GT-1 lub IR-200. Dzięki edytorowi DUAL CUBE LX Editor możesz wybrać neutralne brzmienie wzmacniacza gitarowego inspirowane słynnym Rolandem JC-120, co daje idealną platformę do odkrywania możliwości stereofonicznych pedałów, takich jak seria BOSS 500 i 200. 

 

Rozszerz Swoje Możliwości

Z opcjonalnymi przełącznikami nożnymi serii FS, możesz obsługiwać wbudowany looper i przełączać pamięci podczas występu. Podłączając opcjonalny adapter Bluetooth® Audio MIDI Dual Adaptor, możesz zrobić jeszcze więcej ze smartfonem lub tabletem. Przesyłaj bezprzewodowo muzykę ze swojego urządzenia i graj razem z nią lub użyj edytora DUAL CUBE LX Editor w wersji dla iOS/Android, aby zdalnie dostrajać dźwięki i sterować funkcjami wzmacniacza. Lub sparuj z pedałem EV-1-WL Wireless MIDI Expression Pedal, aby bezprzewodowo obsługiwać efekt wah i głośność.

Oto film prezentujący możliwosci urządzenia: