aktualności

23.07.2020r.

Arturia wypuszcza Sound Explorers Collection!

Arturia wypuszcza Sound Explorers Collection! 

Sound Explorers Collection to okazja dla każdego muzyka, aby stać się posiadaczem kawałka historii. Jest to ściśle limitowany produkt, w którym znajdziecie wszystkie główne software’owe instrumenty i efekty Arturii, jak również ogromną kolekcję świetnych presetów brzmieniowych. Dodaj legendarne instrumenty do swoich utworów, odkryj kultowe efekty, eksploruj nowe możliwości. Jednym zdaniem – przygotuj się, aby otworzyć nowy rozdział w muzycznej podróży.

 

W pakiecie Sound Explorers Collection znajdziesz:

V Collection 7: 24 legendarne instrumenty przywrócone do życia dzięki mocy technologii modelowania TAE® i Phi. Zatrać się w syntezatorach analogowych, klasycznych fortepianach, dziwacznych klawiaturach i cyfrowych polisyntach z ponad 8,000 niesamowitych presetów do odkrycia.

 

FX Collection: Przekształć swoje miksy za pomocą dokładnych emulacji obwodów najbardziej kultowych efektów i sprzętów studyjnych jaki kiedykolwiek powstał. Czczony sprzęt, który naprawdę zmienił brzmienie muzyki jaką znamy, doładowany ekscytującymi nowymi funkcjami dla współczesnego producenta.

Pigments: Prawdziwy syntezator XXI wieku, łączący w sobie syntezę FM, virtual analog, sampling oraz silnik granularny, a wszystko to połączone z nielimitowanymi możliwościami modulacji. Pigments wypakowany jest najróżniejszymi presetami stworzonymi przez znanych artystów i sound designerów. Ten syntezator naprawdę zmieni sposób w jaki tworzysz muzykę.

 

40 najlepiej sprzedających się paczek presetów: Ta kolekcja zawiera czterdzieści najpopularniejszych banków presetów pochodzących z Analog Lab Sound Store (Synthwave 2085, Trap Sequence, Vangelis Tribute i wiele więcej!), oferując ponad 1000 nowych, oszałamiająco spreparowanych presetów do użycia!

Na całym świecie zostało wydanych tylko 1000 takich pakietów! Zatem spiesz się, bo nie będą czekać wiecznie… :>