aktualności

14.02.2020r.

Arturia przedstawia FX Collection!

Arturia przedstawia FX Collection!

 

Arturia przedstawia FX Collection, czyli kompletny zestaw wysokiej jakości efektów, zebranych w jedną paczkę! Jest to swoista kombinacja dziedzictwa branży muzycznej z futurystycznymi funkcjami i niezrównaną jakością dźwięku! Na kolekcję składa się 15 efektów (po 3 z każdego rodzaju): preampy, kompresory, filtry, delaye oraz pogłosy (w tym dwa najnowsze!)

Traktuj swoje brzmienie we właściwy sposób: w wyniku dziesięcioleci dedykowanych badań, analiz i modelowania, te 15 doskonałych efektów całkowicie zmieni sposób nagrywania i miksowania muzyki. Łącząc najlepsze w historii efekty i procesory dźwięku ze świeżymi, współczesnymi funkcjami i możliwościami, FX Collection jest niezbędnym narzędziem dla współczesnego producenta.

Dziedzictwo muzyczne łączy się z najnowocześniejszą technologią: innowacyjna technologia Arturii pozwala ożywić klasykę studyjną i umożliwia dodanie nowych funkcji, takich jak: tracking look-ahaed, sidechaining, envelope follower i zaawansowane kształtowanie tonów. Wszystko to wprowadza te efekty na zupełnie nowy poziom. Niektóre wtyczki są nawet całkowicie oryginalnymi projektami Arturii, które łączą to, co najbardziej lubimy w różnych efektach, i przedstawiają ekscytujące, nigdy wcześniej niespotykane możliwości twórcze.

Spersonalizuj je: każdy parametr w każdej wtyczce FX Collection można zmapować pod ulubiony kontroler MIDI, aby uzyskać natychmiastową, praktyczną kontrolę nad miksem. Z łatwością odfiltruj częstotliwości, dostrój przedwzmacniacz lub stwórz kreatywny efekt z regulacją prędkości taśmy w locie. Te efekty mogą być częścią twojego procesu twórczego w taki sam sposób, jak twoje instrumenty. Używaj ich, występuj z nimi, eksperymentuj i znajdź nowe, pomysłowe, osobiste sposoby na wzniesienie swojej muzyki na wyższy poziom!

Kupując FX Collection zamiast każdego z zestawu efektów pojedynczo, można sporo zaoszczędzić! Warto podkreślić, że do 4 marca trwa specjalna promocja, gdzie całość jest dostępna za 100 euro taniej!

Film promujący nowe pluginy:

Więcej informacji na stronie internetowej Arturia >>>TUTAJ!<<<