aktualności

12.11.2019r.

Aktualizacja do Arturia V Collection sygnowana jako 7.1!

Aktualizacja do Arturia V Collection sygnowana jako 7.1!

 

Arturia wypuściła najnowszą aktualizację do V Collection sygnowaną jako 7.1, która dodaje sporo usprawnień i sprawia, że ta legendarna kolekcja jest jeszcze potężniejsza! Co nowego?

Funkcja Undo/Redo

Nie jesteś zadowolony ze zmian, które dokonałeś w brzmieniu? Chciałbyś porównać nowy patch z oryginałem? Teraz możesz skorzystać z funkcji undo/redo i ze spokojem eksplorować i eksperymentować z brzmieniem bez obaw, że cokolwiek utracisz!

Pełna kompatybilność z formatem NKS

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników kontrolerów Native Instruments Kontrol. V Collection 7 jest w pełni kompatybilne z formatem NKS, dzięki czemu instrumenty i brzmienia w pełni mapują się z kontrolerami.

Analog Lab 4.1

Swoiste centrum performance’u dla wszystkich instrumentów V Collection jest teraz jeszcze lepsze. Usprawniono tryb performance oraz dodano kilka nowości do interfejsu.

Kompatybilność z systemem Catalina

Aktualizacja 7.1 sprawia, że wszystkie instrumenty są kompatybilne z najnowszym systemem operacyjnym macOS - Catalina. 

Wewnętrzne tutoriale

Stań się mistrzem syntezy dzięki wbudowanym tutorialom. Poprowadzą Cię przez wszelkie parametry syntezy i pokażą możliwości kreacji dźwięku w V Collection 7!

Łatwa instalacja

Zaktualizowane oprogramowanie Arturia Software Center jeszcze bardziej usprawnia cały proces: rejestracji produktu, pobierania ich oraz aktywacji. Wszystko odbywa się wewnątrz aplikacji.

oto film który pokazuje możliwości aktualizacji!