aktualności

16.01.2021r.

Kurzweil K2700 przeciek

Powrót Króla?

czytaj całość

14.01.2021r.

Hammond SK PRO

nowe przenośne stage piano, hammond, syntezator...

czytaj całość

08.12.2020r.

Arturia V Collection 8 - Odkryj kreatywność. Na nowo!

V Collection 8 łączy w sobie piękne brzmienia fortepianów, potężne organy, czy analogowe syntezatory - wszystko co niezbędne dla twórców muzyki. Kultowe dźwięki przeniesione do wirtualnej rzeczywistości dzięki niezrównanej technologii modelowania. 28 instrumentów o ponadczasowym brzmieniu i unikalnym designie, przywróconych do życia, aby wzmocnić Twoją kreatywność.

czytaj całość

09.11.2020r.

KORG NAUTILUS

Nowa stacja robocza

czytaj całość

28.10.2020r.

Teenage Engineering wypuszcza dwa nowe Pocket Operatory!

Teenage Engineering wypuszcza dwa nowe Pocket Operatory! Warto wspomnieć, że nie tylko Szwedzi maczali palce przy nowych "kalkulatorkach", ale także Japończycy, znani i cenieni twórcy gier - firma Capcom! Fani gier Mega Man i Street Fighter będą zadowoleni podwójnie!

czytaj całość

15.09.2020r.

Arturia PolyBrute

nowy potężny syntezator francuskiego producenta!

czytaj całość

08.09.2020r.

Arturia KeyStep 37!

KeyStep 37 wykracza poza 64-krokowy sekwencer, arpeggiator i klawiaturę MIDI. Poszerzona funkcjonalność zachęca do muzycznej eksploracji - to kontroler, który ma inspirować!

czytaj całość

27.08.2020r.

Arturia wypuszcza 3 nowe efekty modulacyjne!

Portfolio świetnych efektów Arturii poszerza się. Tym razem czas na „3 Modulation FX you’ll actually use”! To nie są zwykłe wtyczki modulacyjne, to emulacje sprawdzonych klasyków, odwzorowane z obwodową wręcz dokładnością, wychwytujące każdy niuans tonalny ich poprzedników sprzętowych i dodające bogactwo nowych, zaawansowanych funkcji.

czytaj całość

25.08.2020r.

Arturia przedstawia MicroFreak Vocoder Edition!

Wyjątkowo nieprzewidywalny MicroFreak, ale nie taki, jaki znasz. 14 silników syntezy, aksamitne filtry analogowe i mnóstwo kontrolek modulacji / randomizacji, doładowanych dzikimi możliwościami vocodera!

 

czytaj całość

23.07.2020r.

Arturia wypuszcza Sound Explorers Collection!

Sound Explorers Collection to okazja dla każdego muzyka, aby stać się posiadaczem kawałka historii. Jest to ściśle limitowany produkt, w którym znajdziecie wszystkie główne software’owe instrumenty i efekty Arturii, jak również ogromną kolekcję świetnych presetów brzmieniowych. Dodaj legendarne instrumenty do swoich utworów, odkryj kultowe efekty, eksploruj nowe możliwości. Jednym zdaniem – przygotuj się, aby otworzyć nowy rozdział w muzycznej podróży.

czytaj całość

23.07.2020r.

Nowe modulary od Teenage Engineering już dostępne!

Polski dystrybutor marki Teenage Engineering - firma Audiotech - ogłosiła dostępność nowych modularów od szwedzkiej marki. Są to 3 specjalnie przygotowane obudowy i moduły, stworzone z myślą o samodzielnym wykonaniu, które pozwolą każdemu eksplorować i czerpać radość z syntezy modularnej!

czytaj całość


1
2 3 4 5 6 7 8 9 10