aktualności

15.09.2020r.

Arturia PolyBrute

nowy potężny syntezator francuskiego producenta!

czytaj całość

08.09.2020r.

Arturia KeyStep 37!

KeyStep 37 wykracza poza 64-krokowy sekwencer, arpeggiator i klawiaturę MIDI. Poszerzona funkcjonalność zachęca do muzycznej eksploracji - to kontroler, który ma inspirować!

czytaj całość

27.08.2020r.

Arturia wypuszcza 3 nowe efekty modulacyjne!

Portfolio świetnych efektów Arturii poszerza się. Tym razem czas na „3 Modulation FX you’ll actually use”! To nie są zwykłe wtyczki modulacyjne, to emulacje sprawdzonych klasyków, odwzorowane z obwodową wręcz dokładnością, wychwytujące każdy niuans tonalny ich poprzedników sprzętowych i dodające bogactwo nowych, zaawansowanych funkcji.

czytaj całość

25.08.2020r.

Arturia przedstawia MicroFreak Vocoder Edition!

Wyjątkowo nieprzewidywalny MicroFreak, ale nie taki, jaki znasz. 14 silników syntezy, aksamitne filtry analogowe i mnóstwo kontrolek modulacji / randomizacji, doładowanych dzikimi możliwościami vocodera!

 

czytaj całość

23.07.2020r.

Arturia wypuszcza Sound Explorers Collection!

Sound Explorers Collection to okazja dla każdego muzyka, aby stać się posiadaczem kawałka historii. Jest to ściśle limitowany produkt, w którym znajdziecie wszystkie główne software’owe instrumenty i efekty Arturii, jak również ogromną kolekcję świetnych presetów brzmieniowych. Dodaj legendarne instrumenty do swoich utworów, odkryj kultowe efekty, eksploruj nowe możliwości. Jednym zdaniem – przygotuj się, aby otworzyć nowy rozdział w muzycznej podróży.

czytaj całość

23.07.2020r.

Nowe modulary od Teenage Engineering już dostępne!

Polski dystrybutor marki Teenage Engineering - firma Audiotech - ogłosiła dostępność nowych modularów od szwedzkiej marki. Są to 3 specjalnie przygotowane obudowy i moduły, stworzone z myślą o samodzielnym wykonaniu, które pozwolą każdemu eksplorować i czerpać radość z syntezy modularnej!

czytaj całość

14.02.2020r.

Arturia przedstawia FX Collection!

Arturia przedstawia FX Collection, czyli kompletny zestaw wysokiej jakości efektów, zebranych w jedną paczkę!

czytaj całość

30.01.2020r.

Teenage Engineering oraz IKEA przedstawiają FREKVENS!

Teenage Engineering wraz z IKEA przedstawiają kolekcję produktów dźwiękowych i oświetleniowych obsługujących Bluetooth, stworzonych z myślą o imprezach domowych!

czytaj całość

16.01.2020r.

Aktualizacja do syntezatora MicroFreak v2 już dostępna!

Poza dwoma premierami od Arturii - KeyLabem Essential 88 i KeyStepem Pro, francuski producent zapowiada także aktualizację do niesamowicie popularnego syntezatora - MicroFreak!

 

czytaj całość

16.01.2020r.

KORG OPSIX

KORG pokazał prawdopodobnie syntezator FM.

czytaj całość

15.01.2020r.

KeyLab Essential 88

KeyLab Essential 88 jest potężnym 88-klawiszowym kontrolerem, który jest wypakowany inspirującymi funkcjami, upraszcza twój studyjny workflow, a także dostarcza mnóstwo świetnego softu, a całość jest wyjątkowo przyjazna dla twojego portfela.

 

czytaj całość


1
2 3 4 5 6 7 8 9 10